Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Vojtuš ide do Portugalska

Zahral si v Harichovciach. Počas futbalového leta sa Jakub Vojtuš (vpravo v bielom) zastavil aj doma na Spiši. Vtedy ešte netušil, že jeho futbalové kroky povedú do Portugalska. (Autor: Jozef Petruška)
Sportnet|Publikované 7. aug 2013 o 22:00

Jedna z najväčších futbalových hviezd zo Spiša už vie, kde bude pôsobiť v novej sezóne.SP. NOVÁ VES. Ozdobou letného futbalového turnaja v Harichovciach bol Jakub Vojtuš. V mužstve Brasil si zahral spolu s hokejistami bratmi Hudáčkovcami.

„Bol som na hosťovaní v Záhrebe, kde som sa po zranení potreboval vyhrať. Skončilo hosťovanie a končí mi aj zmluva s Interom Milano. Uvidíme, čo bude ďalej,“ to boli slová Jakuba Vojtuša pred návratom z rodného Spiša naspäť do Talianska.

Od novej sezóny slovenský futbalový reprezentant do 21 rokov Jakub Vojtuš bude minimálne v sezóne 2013/2014 pôsobiť v portugalskom klube SC Olhanense. Referuje o tom portál www.abola.pt.

Devätnásťročný stredopoliar v minulých dňoch absolvoval skúšku v tíme, ktorý v minulej sezóne skončil v najvyššej portugalskej súťaži na 14. mieste, a snažil sa presvedčiť trénera Abela Xaviera o svojich kvalitách.

Rodák zo Spišskej Novej Vsi strávil uplynulú sezónu v chorvátskom klube NK Záhreb, išlo o hosťovanie z talianskeho Interu Miláno.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.