Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Vo Veľkých Revištiach ďalšie nové tváre

Posila na brankársky post. Skúsený 38-ročný gólman Norbert Belán. (Autor: ra)
Sportnet|Publikované 13. mar 2012 o 23:00

Štvrtoligový líder z Veľkých Revíšť pokračuje v posilňovaní kádra.

VEĽKÉ REVIŠTIA. Po tom, čo začiatkom zimy získal Jozefa Kročka, Rastislava Albičuka a Jaroslava Tokára, pribudli v uplynulých dňoch do kádra ďalší traja kvalitní futbalisti.

To, že Veľké Revištia to myslia s postupom do vyššej súťaže vážne, potvrdzujú posledné príchody do mužstva. Trio najnovších akvizícií TJ sú zárukou kvality.

„Na brankársky post pribudol 38-ročný Norbert Belán, ktorý je naším kmeňovým hráčom. Na kraj obrany sme získali Ľuboša Uhľára z Michaloviec a z rovnakého klubu prišiel aj Erik Seman. Obaja prichádzajú na hosťovanie do konca sezóny,“ prezradil horúcu novinku tajomník V. Revíšť Zdeno Hudák.

Na skúške v poslednom prípravnom zápase bol aj ukrajinský stredopoliar Sacharajčuk, ktorý však neuspel.

Na lane aj Hreško

Na otázku, prečo sa klub rozhodol angažovať práve túto trojicu hráčov, mal Z. Hudák jasnú odpoveď: „Sú to skúsení futbalisti, ktorí už majú niečo odohraté. Skúšať sme ich nemuseli, vieme čo od nich môžeme očakávať. Chceme poskladať kvalitný tím, ktorý bude bojovať o postup. Máme záujem aj o stredopoliara Martina Hreška, ktorému sa skončilo hosťovanie v Humennom. Do konca týždňa by sa malo rozhodnúť, či zakotví u nás.“

Tajomník klubu nám zároveň ozrejmil, ako to vyzerá so zraneným gólmanom Viktorom Onodym.

„V uplynulých dňoch začal trénovať a potrvá približne 2 - 3 týždne, kým bude k dispozícii. Je to naša jednotka medzi žrďami, veríme, že čím skôr bude chytať,“ uviedol.

V nedeľu generálka

Líder štvrtej ligy, skupiny Juh, začal v tomto týždni trénovať na vlastnom ihrisku vo Veľkých Revištiach. V príprave zatiaľ dosiahol tieto výsledky: Michalovce B 2:2, Snina 1:6, Moldava B 0:4, Strážske 3:1, Sobrance 1:3, Michaľany 1:1, Vyšné Opátske 1:1. V nedeľu ich čaká generálka na pôde košickej Barce.

„Na výsledky v príprave sme ohľad nebrali, mrzia nás však zápasy, v ktorých sme vyhoreli. Ťažkú hlavu sme si z toho nerobili, dôležité budú výsledky v súťaži. V Barci už nastúpime na prírodnom ihrisku a v najsilnejšom zložení,“ uzavrel debatu Z. Hudák.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.