Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Vlastnými chybami Šarišanka ponúkla súperovi šancu na zvrat - ŽHK 2000 Šarišanka Prešov MsHK Martin 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)

Sportnet|Publikované 7. okt 2002 o 22:00

Prešov "Vstup do predchádzajúcich zápasov robil našim hráčkam viac problémov ako by sme si predstavovali. Proti viacnásobnému slovenskému majstrovi

im však úvod vyšiel nad očakávanie. Mihályovou a Veličkovou dali dva góly a to ešte niekoľko vyložených šancí nezúžitkovali. Skrátka, presadzovali sa súper mal starostí nad hlavy," vylíčil priebeh úvodnej časti zápasu tréner Šarišanky Jaroslav Sabol. Lenže v ďalšom priebehu prešovské hokejistky v nasadenom kurze nepokračovali. "Osobné chyby začali naše dievčatá kopiť už za stavu 2:0. Nepomohli ani upozornenia cez prestávku. V chybovaní pokračovali a martinskému súperovi body doslova ponúkli. V závere už tvoril aj sám, no dovtedy sme mu pozíciu neuveriteľne zľahčovali." Mužstvo Šarišanky za hrúbky draho zaplatilo. Martinčanky o svojom víťazstve rozhodli gólom 129 sekúnd pred záverečnou sirénou. Ambície Prešovčaniek v tejto sezóne smerujú do prvej štvorky. A preto by v domácom prostredí nemali strácať... "To je fakt, hoci nič zďaleka nie je stratené. Hralo sa iba piate kolo. Ďalšie straty si doma ale už dovoliť zrejme nebudeme môcť," zdvihol varovný prst J. Sabol.

Prešov: Frantová Šalatová, Ed. Raková, Jurčenková, Knutová, Hrišková, Gdovinová Lempeľová, Er. Raková, Mihályová Jurčová, Sabolová, Veličková Balogová, Štofaníková, Kolcunová Hamborská, Buchová.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.