Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Vladimír Rusnák bude asistentom Jozefa Škrlíka

Sportnet|Publikované 1. dec 2003 o 23:00

Michalovce Včera popoludní absolvovali futbalisti ŠK Zemplín Michalovce druhý tréning zimnej predprípravy. Zúčastnilo sa na ňom dvadsaťjeden hráčov,

z ktorých bolo až desať dorastencov. Z nových tvári sa objavil avizovaný Branislav Frajkor z českého Hlučína, navrátilec z MFK Sobrance Gabriel Pavlulík a takisto útočník Kráľovského Chlmca Gabriel Molnár. "Všetci sa mi pozdávajú. Sú to hráči s ofenzívnym poňatím hry, majú kvalitné predpoklady. Zatiaľ je však predčasné o nich rozprávať. Chýbajú mi hlavne hráči do obrany, verím, že vedenie popracuje na získaní posíl do defenzívy," prezradil svoje požiadavky staronový kormidelník Michaloviec Jozef Škrlík.

Ako už bolo počas minulého týždňa avizované, na tréningu chýbali štyri stabilné opory ŠK Zemplín - Milan Capík, Peter Komenda, Ľubomír Uhľar a Mikuláš Ovák. "Je mi ľúto, že títo kvalitní hráči sa ďalej nemôžu zúčastňovať nášho tréningového procesu, ale bohužiaľ majú smolu. A či ich nepredáme? Áno, je to jedna z možností," vysvetlil prezident klubu Jaroslav Bovan.

Ďalšou novinkou v michalovskom tábore je obsadenie postu asistenta trénera A-mužstva. Pomocníkom Jozefa Škrlíka sa počnúc včerajším dňom stal doterajší tréner staršieho dorastu Vladimír Rusnák. "Dobre sa poznáme a navyše Vlado má oveľa väčšie skúsenosti s treťoligovou súťažou ako ja. Verím, že naša spolupráca prinesie Michalovciam vytúžený skok na vedúcu priečku v tabuľke," dodal J. Škrlík.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.