Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Víťazstvo si vybojovala Rimavská Sobota

Účastníci Novoročného turnaja. (Autor: archív FAGB)
Peter Podolinský|Publikované 24. jan 2017 o 23:00

Na Novoročnom turnaji súperilo sedem mužstiev malých futbalistov.

ROŽŇAVA. V sobotu sa v telocvični SOŠ Technickej v Rožňave uskutočnil Novoročný turnaj, na ktorom si sily zmerali mužstvá malých futbalistov z MŠK Rimavská Sobota, MFK Revúca, Juvestus Academy Košice, MFK Dobšiná, FAGB Plešivec, maďarského Sajóvölgye Focisuli a Výberu FAGB Miniligy.

Vo vynikajúcej forme sa od úvodu ukázali hráči MŠK Rimavská Sobota, Sajóvölgye Focisuli, MFK Revúca a tesne za nimi sa držali Juventus Academy Košice.

„Výber FAGB Miniligy a MFK Dobšiná myslím čo vedeli, nechali na ploche. Kúsok kritický budem k domácim, svojim FAGB Plešivec, ktorý trošku myslím pokrivkáva, ale verím a dúfam, že toto hráčov naštartuje k lepším výkonom a hlavne prístupu v tréningovom procese, ktorý je dôležitý. Pretože ako sa hovorí, ťažko na cvičisku,ľahko na bojisku,“ uviedol organizátor turnaja a štatutár FAGB Plešivec Jaroslav Švehla.

„Klobúk dole pred vami všetkými, deťmi na ploche, trénermi na lavičke a hlavne rodičmi v hľadisku, ktorí podporujete svoje ratolesti, aby sa hýbali a športovali. Ďakujem v mene všetkých, ktorí nás podporili, pomohli a urobili niečo, aby to bolo ešte krajšie.“

Fakty

Najlepší strelec: Oliver Csendeš (MŠK Rimavská Sobota).

Najlepší hráč: Adam Kurek (MŠK Rimavská Sobota).

Najlepší brankár: Miloš Roháček (Sajóvölgie Focisuli).

Poradie: 1. MŠK Rimavská Sobota, 2. Sajóvölgye Focisuli, 3. MFK Revúca, 4. Juventus Academy Košice, 5.Výber FAGB Miniligy, 6.MFK Dobšiná, 7.FAGB Plešivec.

Autor: Peter Podolinský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.