Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Víťazstvo po dvoch mesiacoch

Sportnet|Publikované 27. okt 2002 o 23:00

Laugaricio Trenčín - Matador Púchov 2:0 (1:0)Trenčín (SITA) - Náročný terén príliš hre neprial. Lepšie sa zo začiatku s touto skutočnosťou

Laugaricio Trenčín - Matador Púchov 2:0 (1:0)

Trenčín (SITA) - Náročný terén príliš hre neprial. Lepšie sa zo začiatku s touto skutočnosťou vysporiadali pohyblivejší domáci, ktorí v 13. min. Hankom využili zaváhanie obrany súpera a ujali sa vedenia. Hostia sa snažili presadiť rýchlymi protiútokmi, mali však vychýlenú mušku. Hoci šancí na oboch stranách nebolo v bojovnom stretnutí veľa, aktívnejší boli domáci a snaha sa im vyplatila v 64. min. Fabušovu strelu Bernady vyrazil nedostatočne a bol z toho druhý gól Trenčína. Domáci už potom cenné víťazstvo, ktoré bolo pre nich prvé po dvoch mesiacoch, v zápase bez väčšieho vzruchu takticky nepustili z rúk. Favorizovaní hostia z Púchova veľa na štadióne na Sihoti nepredviedli, a tak odchádzajú z Trenčína so zaslúženou prehrou.

Gól: 13. Hanko, 64. Fabuš. Pred 1977 divákmi rozhodoval Hriňák, ŽK: Šmelko - Šatka, Bugala. TRENČÍN: Smak - Mičenec - Šmelko, Svrček - Spal, Hanko, P. Németh (57. Miklas), P. Kopačka, P. Ďuriš (88. Otočka) - Fabuš, Ivana (90. Helcz). PÚCHOV: Bernady - Šatka (70. Ľ. Perniš), Zavaterník (52. Bugala), Pavol Vavrík, Holčík - Belák, Z. Štrba (50. Gegič), Peter Vavrík, Talda - Breška, Škripec.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.