Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Víťazstvo bolo pre Bardejovčanov balzamom

Sportnet|Publikované 30. sep 2012 o 22:00

Tréner Partizána Bardejov Rastislav Kica v dvoch majstrovských a jednom pohárovom zápase vonku priniesol domov len jeden bod. Vvýhra 1:0 nad Dunajskou Stredou bola balzamom.

BARDEJOV. Tréner Partizána Bardejov Rastislav Kica v dvoch majstrovských a jednom pohárovom zápase vonku priniesol domov len jeden bod po remíze v Šamoríne a sobotňajšia výhra 1:0 nad Dunajskou Stredou bola viac ako balzamom.

„Podali sme jeden z najlepších výkonov v 1. polčase, len škoda, že sme nezlepšili gólový účet. Tvrdili sme muziku, no po fatálnej chybe sme mohli inkasovať. Súperovi v strede chýbali Velický a Fodrek, čo bolo pre nich oslabenie, no my sme odviedli štandard. Kica nepustil Obžeru do ničoho, a to rozhodlo. Na šance sme mali navrch,“ povedal tréner Bardejova Rastislav Kica.

Tréner Dunajskej Stredy Mikuláš Radványi sa po stretnutí hneval na svojich, že nedokázali premeniť aspoň jednu príležitosť: „Hošek mal minimálne jednu premeniť, na tom horíme. Tridsať minút sme prespali, Hošek a Hvozda či Huber nevyužili príležitosti. Druhý polčas to už bol futbal hore-dole, šance boli na oboch stranách. Chýbali nám kľúčoví hráči, keďže nemáme široký káder. Videl som dva zápasy Bardejova, nehrajú nakopávaný futbal, boli sme pripravení, no nedali sme gól.”

Autor: Sportnet

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.