Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Víťazstvá favoritov

Sportnet|Publikované 27. nov 2008 o 23:00

MICHALOVCE. V ôsmom kole hráči Gasstarsu vrátili "požičané" Bielym vlkom a vo vyrovnanom stretnutí vyhrali, keď ako rozhodujúca sa ukázala tretia

tretina, v ktorej za stavu 3:3 hostia v rozpätí dvoch minút strelili tri góly a rozhodli o výsledku. Aj druhé stretnutie medzi prvým a posledným prinieslo zaujímavý a vyrovnaný hokej a hoci domáci Excelent vyhrával 1:0, do konca stretnutia už len doťahoval nepriaznivý stav a napokon na prvé víťazstvo nedosiahol.

Výsledky: Bieli vlci - Gasstars 5:8 (1:1, 1:2, 3:5). Góly: Sibal,V. Farkaš, Kičini, Petruška, Stričko - Makovič 3, Galan, J. Pado 2, Becan. Excelent GS 52 2:5 (1:2, 1:1, 0:2). Góly: R. Matta, Mihaľo - Liška 2, Tkáč, Matina, Jakub.

Tabuľka po 8.kole

1.GS 52770041:2014

2.Bieli vlci731336:287

3.Gasstars530234:316

4.Devils611427:383

5.Excelent500513:330

V 9. kole 27. 11. 2008 sa stretli: Gasstars - Excelent, Devils - Bieli vlci, GS 52 má voľno.