Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Víťazná séria volejbalistiek skončila

Sportnet|Publikované 29. okt 2003 o 23:00

Spišská Nová Ves - Juniorky narazili v 4. kole I. volejbalovej ligy na silnejšieho súpera a prehrali v Poprade oba zápasy.Výsledky, I. liga,

Spišská Nová Ves - Juniorky narazili v 4. kole I. volejbalovej ligy na silnejšieho súpera a prehrali v Poprade oba zápasy.

Výsledky, I. liga, juniorky - 4. kolo: VK ŽS-M Poprad - VK Spišská Nová Ves 3:0 a 3:0

"Narazila kosa na kameň" a volejbalistky zo Spiša na Popradčanky, ktoré ich porazili v oboch zápasoch jasne 3:0 na sety. Spišiačky neuhrali teda ani set a posunuli sa na druhé miesto v ligovej tabuľke. Hral sa síce dobrý volejbal, ale to len z pohľadu domácich hráčok. Spišiačky hrali bez výrazu a bez snahy, čo sa odrazilo na dosiahnutom výsledku.

Základná zostava: Hudzíková, Lovásová, Ogurčáková, Fabiniová, Hovancová, Oravcová, striedali: Erbnová a Suchá.

Trénerka Eva Fabianová po zápasoch povedala: " Tak už sa dostavili aj prvé prehry. Nie je dobré, že sme neuhrali ani set. Príčiny vidím vo viacerých činnostiach. Jednak to bola skutočnosť, že spokojnosť s výkonom môžem vyjadriť iba v prípade kapitánky Lovásovej, ostatné dievčatá sa k nej nepridali a nechali ju v hre samu a jednak v tom, že sa Spišiačky vzdali príliš rýchlo a akoby bez boja. Musím však taktiež uznať, že Popradčanky boli tentoraz naozaj lepšie a vyhrali zaslúžene."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.