Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Víťazná premiéra vysokoškolákov

Sportnet|Publikované 3. okt 2003 o 22:00

VK PU Prešov - Stavbár Žilina 3:0 (15, 15, 23)Prešov - V premiérovom vystúpení nového ročníka extraligy volejbalistov dosiahli domáci hladké

VK PU Prešov - Stavbár Žilina 3:0 (15, 15, 23)

Prešov - V premiérovom vystúpení nového ročníka extraligy volejbalistov dosiahli domáci hladké víťazstvo so súperom, ktorý prišiel v radikálne omladenej zostave. V prvých dvoch setoch domáci na ihrisku jednostranne kraľovali a Žilinčania sa dostali ku slovu až po príchode hrajúceho trénera Chudíka v treťom dejstve. Prešov však napokon koncovku vyrovnaného setu zvládol a zaslúžene si pripísal víťazstvo, hoci ani zďaleka nemusela na ihrisku ukázať čo vlastne vie. Dnes o 18.00 hod. privítajú Prešovčania v derby stretnutí nováčika zo Starej Ľubovne.

PREŠOV: Soták, Červeň, Hrivnák, Sopko st., Ondrušek, Gešperík (libero Váhovský, Špaček, Sopko ml., Feňo, Škvarek). Hralo sa 67 minút, pred 200 divákmi rozhodovali Höger a Procházka.

Další výsledok: Chemes Humenné - Pienstav Stará Ľubovňa 3:0 (13, 22, 18) 54 minút, rozhodovali: Hank a Savka, 350 divákov.