Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Víťazmi Pohára Slovnaftu ženy Partizánskeho a muži Slovnaftu

TASR|Publikované 27. okt 2002 o 16:33

Bratislava 27. októbra (TASR) - Víťazmi 16. ročníka medzinárodného turnaja o Pohár Slovnaftu v hádzanej starších gárd sa za účasti 17 družstiev z ČR ...

Bratislava 27. októbra (TASR) - Víťazmi 16. ročníka medzinárodného turnaja o Pohár Slovnaftu v hádzanej starších gárd sa za účasti 17 družstiev z ČR a Slovenska stali ženy Partizánskeho a muži Slovnaftu.

Partizánske vo finále zdolalo obhajcu prvenstva Klub športov Slovnaft až lepším rozstrelom v sedmičkách v pomere 11:10. Tretie miesto obsadila Slavia Praha po víťazstve nad Hlohovcom 11:7. V kategórii mužov si družstvo Klub športov Slovnaft poradilo vo finále s Martinom 9:6, v súboji o českých tímov zvíťazila Sparta Praha nad Hranicami 12:11 a obsadila tak tretie miesto.

Najlepšími brankármi turnaja sa stali Jozef Vlašič (Slovnaft) a Vendula Janglová (Slavia Praha), najlepšími hráčmi Alexander Ivan (Martin) a Valika Hložeková (Slovnaft), najlepšou strelkyňou s 18 gólmi sa stala Katarína Školková (Partizánske) a medzi mužmi Peter Režný z Uničova (13).

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.