Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Víťazmi ligy muži Airport BTS a ženy 1. CC Bratislava

SITA|Publikované 11. sep 2006 o 15:01

PRAHA 11. septembra (SITA) - Víťazom finále play off Slovenskej curlingovej ligy sa v Prahe-Roztyloch stalo družstvo Airport BTS (Kajan, Pitoňák, Kuťka, Peťko), ktoré v rozhodujúcom zápase vyhralo nad ...

PRAHA 11. septembra (SITA) - Víťazom finále play off Slovenskej curlingovej ligy sa v Prahe-Roztyloch stalo družstvo Airport BTS (Kajan, Pitoňák, Kuťka, Peťko), ktoré v rozhodujúcom zápase vyhralo nad 1. CC Bratislava 11:7. V súboji o 3. miesto zvíťazil Poprad nad Trnavou 12:4. V kategórii žien triumfoval 1. CC Bratislava (Bugárová, Kajanová, Axamitová, Kvasňovská) po finálovom víťazstve 9:4 nad Popradom. Víťazné družstvá budú reprezentovať Slovensko na majstrovstvách Európy v Bazileji vo Švajčiarsku (9. - 16. 12. 2006).