Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Višňovského siedmy zásah

Sportnet|Publikované 28. nov 2006 o 23:00

Slovenský hokejista Ľubomír Višňovský (na snímke vpravo) strelil v noci na utorok svoj siedmy gól v prebiehajúcej sezóne NHL. V druhej tretine

zápasu medzi Los Angeles a New Jersey ním vyrovnal za domácich na priebežných 1:1 a jeho tím napokon vyhral tesne 3:2 až po rozhodnutí v nájazdových rozstreloch.

Obranca Višňovský v 26. minúte doklepol za chrbát gólmana Devils Martina Brodeura štipľavú strelu spoluhráča Dereka Armstronga.

Výsledky: LOS ANGELES - NEW JERSEY 3:2 po predĺžení a nájazdových rozstreloch (0:0, 2:2, 0:0 - 0:0, 1:0), góly: 26. VIŠŇOVSKÝ (Armstrong), 38. Cammalleri (Kopitar, Brown), + rozhodujúci samostatný nájazd Kopitar - 21. Gionta (Gomez, Eliáš), 34. Zajac (Rafalski, Eliáš). DETROIT - DALLAS 2:1 (0:0, 0:1, 2:0),44. Draper (Lidström, Chelios), 53. Schneider (Zetterberg, Markov) - 27. Miettinen (Ribeiro, Jokinen).