Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Víkendové pozvánky na volejbal

Sportnet|Publikované 28. nov 2003 o 23:00

Víkend ponúka v prvoligových súťažiach vo volejbale hneď niekoľko zaujímavých duelov.V prvoligovej súťaži mužov cestuje Slávia Svidník na pôdu

Víkend ponúka v prvoligových súťažiach vo volejbale hneď niekoľko zaujímavých duelov.

V prvoligovej súťaži mužov cestuje Slávia Svidník na pôdu svojho tradičného súpera z Lovinobane, ktorému sa v tejto sezóne príliš nedarí. Svidníčania tak majú reálnu šancu na rehabilitáciu za posledné nevydarené vystúpenia doma s Hriňovou.

Ženy ŠKP Prešov privítajú v telocvični Obchodnej akadémie na Volgogradskej ulici Teslu Liptovský Hrádok. Hoci sa tréner Prešovčaniek Peter Šutran tárpi s veľmi úzkym kádrom, domáce budú v dvojzápase favoritkami a očakávajú sa dve víťazstvá.

Veľmi zaujímavé zápasy ponúka aj I. liga juniorov. Najmä duely medzi druhým VK PU Prešov a lídrom - Pienstavom Stará Ľubovňa, ktoré sa budú hrať dnes v telocvični SOU Jednota Pod Kalváriou (Mladosť), môžu priniesť kvalitný volejbal, ktorý sa úrovňou takmer vyrovná mužskému.

Program víkendových zápasov:

I. liga mužov (7. kolo): Lovinobaňa - Svidník, Hriňová - Trenčín, Martin - Nitra, VKP Pedagóg Bratislava - Revúca.

I. liga žien - Východ (9. kolo): Prešov - L. Hrádok (dnes od 11. h), Tvrodšín - Humenné, Snina - Podbrezová, Hnúšťa - R. Sobota.

I. liga juniorov - Východ (9. kolo): Prešov (dnes od 11. h) - St. Ľubovňa, Svidník - Bardejov (dnes od 11. h), Vranov - Dubová (dnes od 11. h), Poprad - Humenné.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.