Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

Víkend sa ponesie opäť v znamení šesťzápasovej porcie

František Šott (vpravo) aj po štyridsiatke pravidelne nastupuje za Bardejovskú Novú Ves. (Autor: Peter Cingeľ)
Daniel Dedina|Publikované 13. aug 2016 o 00:00

Štvrté kolo najvyššej regionálnej súťaže bude špecifické.

V poradí štvrté kolo najvyššej regionálnej súťaže bude svojím spôsobom špecifické. Väčšina tímov sa v priebehu týždňa predstavila v Slovnaft Cupe, niektoré z nich preto cez víkend odohrajú už svoj piaty zápas v rozpätí pätnástich – šestnástich dní. Nájdu ešte dostatok síl na kvalitné predstavenie, ktoré by pretavili aj do bodového zisku?

PREŠOV jun. – TREBIŠOV

Hrá sa: zajtra o 10.30 hod.

Náš pohľad: Súboj prešovskej omladiny s Trebišovom sľubuje jeden zo šlágrov tohto kola. Tatranisti sa po trojgólovom nástrele v úvodnom vystúpení v Opátskom strelecky trocha zasekli, gól aktuálne nestrelili už 204 minút. Trebišov je v tomto smere efektívny, päť gólov mu zabezpečilo plný počet deviatich bodov. Udrží si líder stopercentnú bilanciu aj v Prešove?

V. HOREŠ – V. REVIŠTIA

Hrá sa: zajtra o 16.30 hod.

Náš pohľad: Bude to stretnutie dvoch veľkých tímov, minimálne z hľadiska názvu určite. Veľký Horeš v ňom privíta Veľké Revištia. Zaujímavý duel by to mohol byť aj priamo na ihrisku. Stretnú sa v ňom dva ambiciózne tímy, ktorým ale štart do súťaže nevyšiel úplne podľa predstáv, v troch zápasoch dosiahli rovnaký počet troch bodov. Budú mať zhodný počet aj po štvrtom kole, alebo niektoré z nich odskočí tomu druhému?

SVIDNÍK – BARD. N. VES

Hrá sa: zajtra o 16.30 hod.

Náš pohľad: Špeciálnu príchuť bude mať tento duel pre domáceho kormidelníka Jozefa Žofaja, ktorý do Svidníka zamieril práve z Bardejovskej Novej Vsi. S Hornošarišanmi odviedol kus dobrej roboty, počas jeho pôsobenia mužstvo vždy plávalo v pokojných treťoligových vodách. Teraz má v rukách káder s ešte vyšším potenciálom, ktorý ale v novej sezóne vyhral zatiaľ len raz, čo je rovnaký počet ako dosiahol jeho súper. V boji o druhý trojbodový zápis favorizujeme viac domácich futbalistov.

Prémiový obsah

Zamknutý obsah Sportnet.sk bude dostupný mesiac zdarma.
Stačí sa prihlásiť pomocou SME prihlásenia.

Ak ešte nemáte SME.sk účet, zaregistrujte sa

Súvisiace články