Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Veľké Revištia ulovili kanoniera Kotľára

Ján Kotľár. V Bardejove hrať nebude, zakotvil vo Veľkých Revištiach. (Autor: Róbert Andrejov)
Sportnet|Publikované 22. júl 2013 o 22:00

Okrem neho prichádza aj Dargaj. V príprave zatiaľ iba víťazia, všetky tri duely vyhrali zhodne 2:1.VEĽKÉ REVIŠTIA. Štvrtoligový celok TJ Veľké Revištia, ktorý v minulej sezóne ako nováčik obsadil solídne šieste miesto, získal svoje prvé posily v tomto prípravnom období.

Do mužstva pribudli obranca Jaroslav Dargaj z Michaloviec a útočník Ján Kotľár z Trebišova. Obaja už s tímom niekoľko dní zarezávajú.

Skúsený zadák Jaroslav Dargaj pôsobil v uplynulej sezóne v rezervnom tíme MFK Zemplín.

Veľkým prekvapením je však angažovanie kanoniera Jána Kotľára, ktorý bol vo vlaňajšom ročníku s 18 gólmi najlepší strelec tretej ligy Východ v drese Slavoja Trebišov.

Ten väčšiu časť prípravy odtrénoval v druholigovom Bardejove, s ktorým už bol prakticky dohodnutý, ale napokon z jeho príchodu na Šariš zišlo.

„Obaja hráči k nám prichádzajú na hosťovanie, Dargaj z Michaloviec a Kotľár zo Sečoviec, ktorých kmeňovým hráčom je,“ prezradil horúcu novinku tajomník klubu z Veľkých Revíšť Zdeno Hudák.

Prevládajú odchody

Aj napriek príchodu týchto dvoch hráčov, ktorí budú určite veľkými posilami, z mužstva oveľa viac hráčov odišlo.

Do Hanisky má namierené Marián Matej, do Veľkého Horeša Štefan Horňák, do Vyšných Remiet Vladimír Praščák a do Veľkých Kapušian dvojica Zdeno Marjov a Ján Tkáč.

„Každý má právo odísť do iného klubu, títo hráči sa rozhodli, že z Veľkých Revíšť odídu,“ dodal Z. Hudák.

Otázne bolo aj zotrvanie Miloša Adama, ktorý však pravdepodobne zostane u štvrtoligistu aj naďalej.

V doterajšom priebehu letnej prípravy odohrali zverenci kormidelníka Emila Sudimáka už tri previerky.

Zaujímavé je, že všetky vyhrali rovnakým výsledkom 2:1. Najprv si poradili so Sninou (góly Smoľák, Škirda), potom s Moldavou nad Bodvou (Kotľár 2) a v sobotu aj s prvoligovým starším dorastom Michaloviec (Chýrik 2). Do začiatku súťaže ešte nastúpia vo Vranove nad Topľou (zajtra) a v Trebišove (v sobotu).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.