Vedúci tím Polície nešetril konkurenta z Plavnice

Ilustračné foto. (Autor: TASR/AP)
Marián Dic|Publikované 29. nov 2016 o 23:00

V Starej Ľubovni a okolí pokračovala amatérska volejbalová liga.

STARÁ ĽUBOVŇA. V okresnej lige Mix sa odohrali iba dve merania síl, v ktorých sa darilo nielen domácim, ale aj hosťom.

V prvom z nich, ktorý bol aj ťahákom 6. kola sa stretli družstvá zo špice tabuľky. Priebeh stretnutia momentálne kvalitne hrajúcich kolektívov sľuboval obojstranne napínavý súboj, no ako sa napokon ukázalo, ten mal jednoznačný priebeh.

Hostitelia z OZP-IPA Polícia si hladko poradili so súperom z Plavnice, zvíťazili bez straty čo i len setu.

V druhom zápase privítal Aktívny život tím VKM Žiaci. Toto stretnutie malo už napínavejší vývoj, keď lepšie začali Žiaci, ktorí si vytvorili dostatočný náskok, ktorý ich nasmeroval k víťazstvu. Aj keď hostiteľom sa podarilo ešte v treťom sete duel zdramatizovať, skalp ostal v rukách súpera.

V lige nad 35 rokov sa odohrala iba dohrávka 3. kola, v ktorej si to rozdali dve vedúce družstvá v tabuľke, ktoré doposiaľ majú priebeh tejto súťaže pod kontrolou. Vzhľadom na to sa očakávalo, že svoju doterajšiu hernú silu predvedú aj na palubovke, čo sa vo väčšej miere aj podarilo.

Priebeh stretnutia sa od úvodu vyznačoval výbornými výmenami lôpt na oboch stranách, pričom ani jedno z družstiev nechcelo prehrať.

Napokon však ostal sklamaný tím z Nábytka Rarex, ktorý nezvládol finiš zápasu a prehral v ňom posledné dva sety.

Výsledky 6. kola – Liga Mix: OZP-IPA Polícia – VK Plavnica 3:0 (25:20, 25:23, 25:20), Aktívny život – VKM Žiaci 1:3 (24:26, 11:25, 25:23, 24:26), Elektro Alica – SL Raketa – hrá sa 2.12.2016 o 17.30 hod. na SŠI, TJ Mier Kamienka – Memorium Kamienka – hrá sa 29.11.2016 (utorok) o 20.00 hod. na ZŠ.