Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Vedúce trio stále bez zakopnutia

Sportnet|Publikované 1. okt 2003 o 22:00

Poprad - Kompletným tretím kolom pokračovala počas víkendu popradská hokejbalová liga. V prvom zápase tretieho kola medzi Timber Wolves a Hooligans

mali od začiatku stretnutia prevahu hráči Hooligans, aj keď na konci druhej tretiny sa Timber Wolves dotiahli na rozdiel jediného gólu. Mužstvo Hooligans nedopustilo žiadne prekvapenie a stretnutie doviedlo do víťazného konca. Druhé stretnutie medzi Foxes a Tatrami začali lepšie hráči Tatier. Po prvej tretine už prevzali iniciatívu hráči Foxes a zápas doviedli bez väčších problémov do víťazného konca. V úvodnom nedeľňajšom stretnutí medzi Leopoldovom a Pandou sa prekvapenie nekonalo. Mužstvo Leopoldova si v tomto stretnutí poradilo so svojím súperom, ktorý dokázal držať krok s favoritom iba v úvodnej tretine. Posledný zápas tretieho kola medzi Luníkom a Fantou rozhodli vo svoj prospech hráči Luníka v prostrednej časti hry.

Výsledky: HBC Tatry - HBC Old Foxes 4:12, Timber Wolves - HKB Team South Hooligans 6:10, HBC Leopoldov - HBC Panda 12:5, Fanta - HC Luník 12:17, Krajné Medze mali voľno.