Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Vedúce duo naďalej bez jediného zaváhania

Sportnet|Publikované 8. nov 2002 o 23:00

Poprad - Troma stretnutiami šiesteho kola pokračovala uplynulý víkend popradská hokejbalová liga. V jedinom sobotňajšom zápase medzi Luníkom a

Hooligans sa očakával vyrovnaný zápas. Stretnutie začali lepšie hráči Hooligans, ktorí sa ujali v priebehu dvoch minút dvojgólového vedenia, ale hráči Luníka sa nenechali týmto stavom zaskočiť a v priebehu niekoľkých minút otočili priebeh stretnutia vo svoj prospech. Potom sa hra vyrovnala, ale aj tak mali navrch hráči Luníka a o definitívnom víťazstve rozhodli Lunikári v druhej tretine, ktorú vyhrali 7:1. Prvý nedeľňajší zápas medzi Leopoldovom a Krajnými Medzami mal byť jednoznačnou záležitosťou hráčov Leopoldova. Mužstvo Leopoldova potvrdilo úlohu favorita, ale hráči Krajných Medzí neboli vôbec odovzdaným súperom. V druhom nedeľňajšom zápase proti sebe nastúpili mužstvá z dolnej časti tabuľky Tatry a Fanta. Stretnutie bolo od začiatku do konca veľmi vyrovnané a veľmi rýchle a aj preto si súperi napokon body spravodlivo rozdelili.

Výsledky: HC Luník - HKB Team South Hooligans 13:8, Krajné Medze - HBC Leopoldov 3:9, Fanta - HBC Tatry 7:7, HBC Old Foxes - Timber Wolves - preložené, Trpká Chvíľa - voľno.