Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Vasiľ víťazom Ceny Popradu

Sportnet|Publikované 20. jan 2009 o 23:00

Športový klub Veterán Poprad usporiadal jubilejný X. ročník stolnotenisového turnaja O cenu Popradu.POPRAD. V telocvični ZŠ Matejovce sa

Športový klub Veterán Poprad usporiadal jubilejný X. ročník stolnotenisového turnaja O cenu Popradu.

POPRAD. V telocvični ZŠ Matejovce sa predstavili poprední hráči z druhej a tretej ligy a tomu aj zodpovedala kvalitná úroveň jednotlivých stretnutí.

V súťaži jednotlivcov si formu najlepšie načasoval Tibor Vasiľ z ŠKST Margecany, keď vo finále porazil skúseného Milana Kancíra z ŠK Veterán Poprad. Duel o tretie miesto bol zaujímavou konfrontáciou dvoch popredných hráčov z druhej ligy, z ktorej vyšiel víťazne Matúš Hanušovský z MŠK Krompachy. Ľudovít Tomaga z ŠKST Margecany svoju porážku však prijal športovým spôsobom.

V "debli" Krompašania

V štvorhrách sa z prvenstva tešila dvojica Dominik Sekáč a Paulo Guassardo z MŠK Krompachy, keď vo finále porazili svojich skúsenejších klubových spoluhráčov Erika Ivančáka a Matúša Hanušovského. S treťou priečkou sa musela uspokojiť dvojica Tibor Vasiľ a Marián Pacák z ŠKST Margecany, keď porazila kvalitný pár Stanislav Trojan z ŠKST Margecany a Ľuboslav Sisák z STO Krompachy.

Priaznivcom stolného tenisu v Poprade sa predstavilo 59 hráčov z 20 oddielov a klubov.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.