Utorok, 22. júna, 2021Meniny má Paulína

Vancouver nepredĺži zmluvu s manažérom Burkom

Sportnet|5. máj 2004 o 00:00

VANCOUVER - Po vypadnutí v 1. kole play off s Calgary sa klub Vancouver Canucks rozhodol nepredĺžiť zmluvu s prezidentom a generálnym manažérom Brianom Burkom. "Brian zohral dôležitú úlohu pri zlepšení a úspechoch Canucks v posledných šiestich rokoch ...

VANCOUVER - Po vypadnutí v 1. kole play off s Calgary sa klub Vancouver Canucks rozhodol nepredĺžiť zmluvu s prezidentom a generálnym manažérom Brianom Burkom. "Brian zohral dôležitú úlohu pri zlepšení a úspechoch Canucks v posledných šiestich rokoch a my oceňujeme jeho prínos. Zaslúži si veľkú vďaku. Prajeme jemu a jeho rodine do budúcnosti všetko najlepšie," povedal majiteľ klubu John McCaw. Vedenie klubu už má kandidátov na nového generálneho manažéra a čo najskôr chce začať rokovať.

Už 26. júna je totiž na programe vstupný draft NHL. Burke za posledných šesť rokov vo funkcii spravil z Vancouveru pravidelného účastníka záverečných bojov o Stanleyho pohár. V posledných dvoch sezónach však Canucks v play off veľa vody nenamútili - minulý rok vypadli v semifinále konferencie s Minnesotou, v tomto ročníku ešte v 1. kole s Calgary. (sita)

Súvisiace články