Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

V zápase boli až tri penalty

(Autor: ilustračné Peter Podolinský)
Peter Podolinský|Publikované 6. feb 2017 o 23:00

Prvý prípravný zápas odohrali aj futbalisti štvrtoligového Krásnohorského Podhradia.

RIMAVSKÁ SOBOTA. Za prvým súperom v príprave cestovali štvrtoligisti z Krh. Podhradia do Rimavskej Soboty. Na umelej tráve sa tu stretli so štvrtoligovým FKM Tornaľa.

V zápase síce prehrali 1:4, po polčase 0:2, no dianie na ihrisku tomu nezodpovedalo.

Prvýkrát von

„Bol to náš prvý zápas vonku. Výsledok absolútne nezodpovedá tomu, čo sa dialo na ihrisku. V prvom polčase bol zápas viac menej vyrovnaný, aj keď sme dostali dva góly. V druhom polčase sme mali na osemdesiat percent loptu my, no vynechali sme aj nemožné. Asi sa to stáva naším poznávacím znamením,“ posťažoval sa viceprezident FK Krh. Podhradie Ladislav Jobbáď.

„Treba však brať do úvahy aj to, že nám chýbali pre zranenie obaja útočníci, Kuzma aj Heger. Kondičné problémy neboli. Zvládali sme to. Súper premenil dve čisté jedenástky, my jednu. No kým súper dal dovedna štyri góly, my sme mali dať minimálne osem.“

Turistika

Najbližší víkend si hráči trochu od futbalu oddýchnu. V Krh. Podhradí sa totiž bude konať Valentínsky výstup na Čipkov vrch, ktorého sa zvyknú zúčastňovať.

Štatistika

Tornaľa – Krh. Podhradie 4:1 (2:0)

Gól za Krh. Podhradie A. Vaško (11 m),

KRH. PODHRADIE: Manko – Erdöfalvi, Mészner, Kiss, Lükő, Vaško, M. Pollák, Benedik, Bodnár, Zubrický, Almáši, striedali Csáko, Kún, Tóth, Luspaj.

Autor: Peter Podolinský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.