Streda, 20. októbra, 2021Meniny má Vendelín

V utorok zo Slovákov v akcii Varga, Buček a rozhodcovia

SITA|21. okt 2003 o 22:47

BRATISLAVA 21. októbra (SITA) - Dvaja slovenskí futbalisti Stanislav Varga z Celticu Glasgow a Juraj Buček z Olympiakosu Pireus sa objavili v utorňajších stretnutiach Ligy majstrov vo futbale. Ani jeden z nich sa neradoval z víťazstva. Vargov Celtic prehr

al v A-skupine na ihrisku Anderlechtu Brusel 0:1, aj napriek tomu, že vyše 60 minút hral v presile o jedného hráča. Škótsky klub tak zaznamenal druhú prehru v tohtoročnej edícii Ligy majstrov. Varga nastúpil v strede obrany glasgowského tímu aj napriek zraneniu členka, ktorý si poranil v sobotňajšom ligovom zápase s FC Heart of Midlothian (5:0).

Premiéru v Lige majstrov si odkrútil v utorok brankár Juraj Buček z Olympiakosu Pireus. Člen širšieho kádra slovenskej reprezentácie v súboji D-skupiny na horúcej tureckej pôde s Galatasarayom Istanbul aj napriek inkasovanému gólu nesklamal a bol oporou svojho mužstva. V akcii boli aj slovenskí rozhodcovia. Stretnutie A-skupiny Olympique Lyon - Bayern Mníchov (1:1) viedol Ľuboš Micheľ so svojimi asistentmi Igorom Šramkom a Ivanom Bartošom.

Súvisiace články