Nedeľa, 24. októbra, 2021Meniny má Kvetoslava

V utorok 16 duelov kvalifikácie ME "21", Slováci až v stredu

SITA|8. sep 2003 o 15:42

BRATISLAVA 6. septembra (SITA) - Program utorkových a stredajších stretnutí futbalovej kvalifikácie ME 2004 hráčov do 21 rokov:


1. skupina:

Izrael - Malta (hrá sa v Antalyi (Tur.), o 17.00 h SELČ)

Slovinsko - Francúzsko (Celje, 20.45)


Tabuľka:

1. Francúzsko 6 6 0 0 12:0 18

2. Cyprus 7 4 0 3 8:5 12

3. Slovinsko 6 2 2 2 4:3 8

4. Izrael 6 2 1 3 3:9 7

5. Malta 7 0 1 6 0:10 1


2. skupina:

Dánsko - Rumunsko (Farum, 18.30)

Luxembursko - Bosna a Hercegovina (Wiltz, 19.30)


Tabuľka:

1. Nórsko 7 5 1 1 14:4 16

2. Dánsko 6 5 0 1 21:3 15

3. Bosna a Herceg. 6 3 1 2 5:7 10

4. Rumunsko 7 2 0 5 6:7 6

5. Luxembursko 6 0 0 6 0:25 0


3. skupina:

Česko - Holandsko (Liberec, 16.40)

Moldavsko - Bielorusko (Kišiňov, streda 10. septembra 14.00)


Tabuľka:

1. Česko 6 5 0 1 14:2 15

2. Bielorusko 7 5 0 2 9:6 15

3. Rakúsko 7 3 2 2 5:6 11

4. Holandsko 6 0 3 3 4:9 3

5. Moldavsko 6 0 1 5 3:12 1


4. skupina:

Poľsko - Švédsko (Wodzislaw, 17.00)

Lotyšsko - Maďarsko (Riga, 17.00)


Tabuľka:

1. Poľsko 6 5 1 0 21:4 16

2. Švédsko 6 4 1 1 19:7 13

3. Maďarsko 6 4 0 2 16:9 12

4. Lotyšsko 6 2 0 4 7:13 6

5. San Maríno 8 0 0 8 5:35 0


5. skupina:

Nemecko - Škótsko (Ahlen, 20.30)


Tabuľka:

1. Nemecko 4 3 1 0 10:4 10

2. Litva 5 3 0 2 8:7 9

3. Škótsko 4 2 1 1 6:4 7

4. Island 5 0 0 5 2:11 0


6. skupina:

Severné Írsko - Arménsko (Coleraine, 20.30)

Španielsko - Ukrajina (Murcia, 20.00)


Tabuľka:

1. Španielsko 6 4 1 1 12:2 13

2. Grécko 7 3 3 1 10:6 12

3. Ukrajina 7 2 5 0 8:3 11

4. Arménsko 6 1 2 3 4:12 5

5. Sev. Írsko 6 0 1 5 4:15 1


7. skupina:

Anglicko - Portugalsko (Liverpool, 21.00)

Slovensko - Macedónsko (Púchov, streda 10. septembra 15.00)


Tabuľka:

1. Turecko 7 6 1 0 17:5 19

2. Portugalsko 6 4 0 2 14:9 12

3. Anglicko 6 3 2 1 13:7 11

4. Slovensko 6 1 0 5 3:11 3

5. Macedónsko 7 0 1 6 3:18 1


8. skupina:

Belgicko - Chorvátsko (Mechelen, 20.00)


Tabuľka:

1. Chorvátsko 4 2 2 0 7:3 8

2. Belgicko 4 2 1 1 6:4 7

3. Bulharsko 5 2 1 2 6:8 7

4. Estónsko 5 0 2 3 2:6 2


9. skupina:

Wales - Fínsko (Merthyr Tydfil, 20.30)

Srbsko a Čierna Hora - Taliansko (Nový Sad, 20.45)


Tabuľka:

1. Taliansko 6 6 0 0 20:4 18

2. Srbsko a Č. Hora 6 4 1 1 14:8 13

3. Fínsko 7 3 1 3 11:9 10

4. Wales 6 2 0 4 7:15 6

5. Azerbajdžan 7 0 0 7 0:16 0


10. skupina:

Albánsko - Gruzínsko (Tirana, 17.00)

Rusko - Švajčiarsko (Moskva, 18.00)


Tabuľka:

1. Švajčiarsko 6 5 1 0 10:3 16

2. Rusko 6 4 0 2 10:4 12

3. Albánsko 7 2 1 4 7:10 7

4. Írsko 7 1 2 4 6:11 5

5. Gruzínsko 6 1 2 3 5:10 5

Súvisiace články