Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

V Trebišove novoročný turnaj

Sportnet|Publikované 8. jan 2009 o 23:00

MICHALOVCE. Už sa stalo tradíciou, že s príchodom Nového roka sa v trebišovskej športovej hale koná najväčší halový futbalový turnaj v meste. Siedmy

ročník tohto podujatia sa uskutoční v sobotu 10. 1. 2009 od 8.30 hod. Predstaví sa na ňom desať futbalových celkov z celého Slovenska.

Tradičné podujatie

Tento turnaj sa stal v južnom Zemplíne peknou futbalovou tradíciou a je zároveň vhodným doplnkom zimnej futbalovej prestávky. Organizátor turnaja Radovan Fižiar na margo tejto športovej udalosti poznamenal: "S pravidelnosťou sa turnaja zúčastňujú a nebudú ani teraz chýbať tieto celky, FC Trnava, Olympia Borša, Kappa team A Trebišov, AUMO Trebišov, REM-Invest Hraň, Kappa team B Trebišov, Security Group Košice a víťaz troch ročníkov Légia Žakarovce. Po prvýkrát sa turnaja zúčastnia, FC AMATER Trebišov či RED WINGS Veľké Kapušany. Turnaj slávnostným výkopom o 9.00 hod. otvorí Viliam Kalman, člen skupiny Drišľak," prezradil R. Fižiar.

Klasický systém

My dodajme, že turnaj odohrajú v dvoch základných skupinách systémom každý s každým 1x20 minút. Prví dvaja zo skupín postupujú do semifinále, kde sa stretnú krížovým spôsobom, teda prvý z A skupiny s druhým z B skupiny a opačne. Porazení sa stretnú v súboji o tretie miesto a víťazi odohrajú záverečný finálový duel.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.