Sobota, 27. novembra, 2021Meniny má Milan

V Taliansku opäť výtržnosti fanúšikov, odniesli si to zranení policajti

TASR|13. jan 2003 o 10:24

Miláno 13. januára (TASR) - Počas víkendového 16. kola talianskej futbalovej Serie A sa opäť v negatívnom svetle predviedli fanúšikovia. Vážne výtržnosti ...

Miláno 13. januára (TASR) - Počas víkendového 16. kola talianskej futbalovej Serie A sa opäť v negatívnom svetle predviedli fanúšikovia. Vážne výtržnosti sprevádzali zápas Como - Atalanta Bergamo (1:1), po ktorých 13 príslušníkov polície muselo vyhľadať lekárske ošetrenie.

Podľa tlačovej agentúry ANSA fanúšikovia Atalanty pri odchode zo štadióna zaútočili na policajné zložky, na ktoré začali hádzať fľaše a rôzne iné predmety. Väčšina zo zranených policajtov utrpela iba ľahšie zranenia až na jedného, ktorého fanúšikovia zhodili na zem a kopali do tváre. Jeho zranenie je vážne. Počas samotného zápasu bol iba jeden incident, keď fanúšikovia hodili smerom na postranného rozhodcu ľadovú guľu.

Stretnutie Como - Atalanta sa hralo na neutrálnom ihrisku v meste Reggio Emilia, pretože vedenie Serie A za výtržnosti divákov v zápase Como - Udinese v decembri uzatvorilo domácemu tímu štadión na štyri zápasy.

mr go

Súvisiace články