Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

V stretnutí excelovali obaja brankári

Čikoš-Pavličko podržal svojich. (Autor: sč)
Sportnet|Publikované 2. okt 2012 o 22:00

Aj keď druholigové futbalové stretnutie Bardejov – Dunajská Streda malo jednoznačný priebeh, konečný výsledok naznačuje dramatický súboj.

Aj keď druholigové futbalové stretnutie Bardejov – Dunajská Streda (1:0) malo jednoznačný priebeh, konečný výsledok naznačuje dramatický súboj. Keďže domáci hráči nedokázali premeniť hneď niekoľko príležitostí, ponúkli súperovi šancu, ktorú takmer využil. Výraznými osobnosťami boli obaja brankári, či už domáci Ján Čikoš-Pavličko (23) a na druhej strane odchovanec Tatrana Prešov v drese DAC Martin Polaček (22).

BARDEJOV. To, že boli brankári jazýčkom na váhach, potvrdil aj tréner Bardejova Rastislav Kica. „Keďže bol len jeden gól, brankári rozhodli o celkovom, skóre. Ako Čikoš podržal nás, tak Polaček bol na mieste aj viackrát,” povedal R. Kica.

A takto videl súboj brankárov samotný Ján Čikoš-Pavličko: „Súboj? Dá sa povedať, že aj hej. Som rád, že som odčinil chybu zo Šamorína. Polaček pochytal veľa šancí a aj vďaka tomu sa to takto skončilo. My sme známi, že sa potrápime na jeden gól, no také chyby v našej obrane nech sa už nestanú. Mám dobrý pocit, lebo sú tri body. ”

Treba rozhodnúť skôr

Tvorca hry Partizána Marek Seman ide v každom zápase na dôraz a nenechá nikoho na pochybách aj o snahe celého tímu: „Mohli sme to rozhodnúť skôr, veď sme boli jednoznačne lepší. Mal som aj iné vyložené šance, no gól som dal z nečakanej pozície. Veľmi dobre sme zahrali ako celé mužstvo a zaslúžene sme vyhrali. Veď proti nám bol veľmi dobrý brankár, vysoký, bolo ťažké prekonať ho. No vedeli sme, že je zraniteľný po zemi, a tá moja strela ho prekonala.”

ico

Štatistika

Gól: 27. Seman. ŽK: 58. Azevedo – 17. Lénárth, 22. Hošek, 58. Diviš, 76. Boya. Rozhodoval Perašín pred 1250 divákmi. Partizán: Čikoš-Pavličko – Andraščík, Berecký, Palša, Kica, Grohoľ (79. Dzúrik), Zápotoka, Kundra, Azevedo, Seman (85. Dupkala), Cuprišin (67. Kuhajdík).

FK DAC 1904: Polaček – Hozda, Had, Huber, Diviš, Németh(71. Pecirep), Lénárth, Boya, Obžera, Hošek, Nulíček (71. Ndjandja).

šč

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.