Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

V stovežatej štyridsiatka

Sportnet|Publikované 14. okt 2007 o 22:00

BRATISLAVA. Cez víkend boli n aprograme zápasy 6. kola hádzanárskej interligy žien WHIL.Slavia - Michalovce 28:40 (15:19)Zápas mal veľmi kvalitnú

BRATISLAVA. Cez víkend boli n aprograme zápasy 6. kola hádzanárskej interligy žien WHIL.

Slavia - Michalovce 28:40 (15:19)

Zápas mal veľmi kvalitnú úroveň. Slavia bola Michalovčankám minimálne v prvom polčase vyrovnaným súperom. O výsledku zápasu rozhodli dve hluché päťminútovky domácich - na konci prvého polčasu a na začiatku druhého, ktoré obe prehrali 0:4. Stretnutie sa v závere už len dohrávalo.

Najviac gólov: K. Černá 12/4, Knedlíková 5, Štolfová a Medunová po 3 - Tobiašová 11/3, Rubcovová 7, A. Tóthová a Cinová po 5. Pok. hody: 5/5 - 4/3, vylúčené: 5 - 3, rozhodovali: Válek a Opava (obaja ČR), 130 divákov.

ZOSTÁVAJÚCE ZÁPASY

ŠKP Bratislava - Veselí nad Moravou 22:22 (9:12). Najviac gólov: H. Janšáková 9/4 - Handlová 8/2. Trenčín - B. Bystrica 31:27 (17:11), Petríková 7/3 - Vidiečanová 8. Písek - Jindřichov Hradec 26:23 (10:9), Keclíková 7/2 - Martínková 7/2. Zlín - Nitra 26:19 (14:8), Hráčková 7, Budayová 7 - Rajkovicsová 7/2. Olomouc - Šaľa 23:22 (11:10), Tomečková 7, Šašková 7 - Šalatová 6/2.