Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

V stolnotenisových súťažiach nasleduje vianočná a novoročná prestávka.

Sportnet|Publikované 17. dec 2008 o 23:00

MŠK Krompachy - Geológ Rožňava B 13:5 (Ivančák 4,5, Hanušovský 3,5, Guassardo 3, Sekáč 2 - Repaský 3,5, M. Kováč 1,5) ŠKST Topspin Margecany - ŠKST

Michalovce 8:10 (Vasiľ 3, Tomaga a Šiška po 2,5 - Palovčík 4, Zausin a Hvižďák po 2,5, Blaško 1)

3. Margecany12723129:8728

4. Krompachy12642130:8628

III. liga mužov - Západ

TJ Javorinka Levoča B - STO Pyrobatys Poprad 6:12, Kováč 3,5, Schwartz 1,5, V. Puchala 1 - Kapinus 4,5, Bednár 3,5, Gaborčik a Bohunčák po 2. TJ Javorinka Levoča A - ŠK Jablonov n/T 16:2, J. Seman a Novák po 4,5, Hanisko a Jinda po 3,5 - W. Leitner 2. TJ Severka Kežmarok B - STO BBF Spišská Nová Ves 7:11, Krolik, Kvasňák a Habiňák po 2, Pojedinec 1 - Drabiščák 4,5, Sagula 3,5, Schrötter 2,5, Vartovník 0,5. TJ Slobytermia Stará Ľubovňa B - TJ Severka Kežmarok A 9:9, Horvát 4, O. Haky ml. 3, Joz. Pavlík 2 - Š. Vnenčák 3,5, Kelbel 2,5, Kocúr a R. Vnenčák po 1,5. ŠKST Spišské Vlachy - ŠK Veterán Poprad A 7:11, J. Gurčík 3, Rich. Jánoš 2,5, Havrilla 1,5 - P. Pitoňák 3,5, M. Jambor 3, R. Klein 2,5, Tibor 2. Geológ Rožňava C - ŠK Veterán Poprad B 14:4, Letanovský a Bröstl po 4,5, Minčev 3, J. Gallo st. 2 - Popadič a Vítko po 1,5, Šifra 1.

TABUĽKA

1. Veterán Poprad A10901126:5428

2. Pyrobatys Poprad10811118:6227

3. Spišské Vlachy10622109:7124

4. Levoča A10613121:5923

5.-6. Sev. Kežmarok A1042490:9020

Stará Ľubovňa B1042490:9020

7. Sp. Nová Ves1041578:10219

8. Sev. Kežmarok B1041580:10019

9. Jablonov n/T1031664:11617

10. Levoča B1030774:10616

11. Rožňava C1030771:10916

12. Veterán Poprad B1001958:12211

IV. liga mužov - Podtatranská

TJ Obce Spišský Štiavnik - STO Pyrobatys Poprad B 14:4, Janík a Maliňák po 4,5, Martinko a T. Kišš po 2,5 - Leco a Šarina po 2. TJ Obec Spišské Bystré - MŠK Adento Svit 8:10, Škyrta, Kundis, Vítko a Teplický po 2 - Benko 4,5, J. Klein 2,5, Pavlišin a Neviďanský po 1,5. TJ STO Slovenská Ves B - TJ Požiarnik Rakúsy 8:10, Belončák 3,5, M. Strišovský 2,5, J. Pitoňák a Smik po 1 - Groman 3,5, P. Andráš a Ploščica po 3, S. Andráš 0,5. TJ Slobytermia Stará Ľubovňa C - TJ Severka Kežmarok C 11:7, Šipoš a M. Haky po 3, Kunák a P. Haky po 2,5 - Habiňák 3, Mikša 2,5, Koša 1, Braťka 0,5. 1. PPC Fortuna Kežmarok - TJ Dunajec Spišská Stará Ves 16:2, Vojtička a Nebus po 4,5, Ištok a Chupek po 3,5 - Kowalczyk a Kostka po 1. TJ Tatran Nová Lesná - TJ BBF Spišský Štvrtok 5:13, Mlej 2, Rezničák a Kučečka po 1,5 - Nováček a Pavľák po 4,5, Novák 3, Dzurila 1.

TABUĽKA

1. Fortuna Kežmarok10721123:5726

2. Svit10721111:6926

3. Slovenská Ves B10712109:7125

4. Spišský Štiavnik10613104:7623

5. Rakúsy10613101:7923

6. Sev. Kežmarok C10523111:6922

7. Spišský Štvrtok10523100:8022

8. Stará Ľubovňa C10433100:8021

9. Pyrobatys B1012755:12514

10. Nová Lesná1011860:12013

11. Spiš. Stará Ves1011852:12813

12. Spišské Bystré1010954:12612

IV. liga mužov - Spišsko-gemerská

TJ Baník Mlynky - TJ Tatran Betliar 12:6, Ogurčáková 4, Gotthardtová a Koutek po 3,5, Kochan 1 - Šebesta 3,5, Teraj 1,5, Junger 1. ŠKST Topspin Margecany B - TJ Družstevník Hrišovce 11:7, Zahornacký 4,5, Trojan a Hanko po 2,5, Arendáš 1,5 - P. Dzurov 3, Ondáš a Š. Kyseľ po 2. ŠK MPC Spišská Nová Ves - STO BBF Spišská Nová Ves B 12:6, Mlynarčík 4, Stolárik 3, P. Klein a Cisko po 2, 1 x WO - Brincko 3,5, Vytykač 1, Petráš, S. Goldyniak a Vavrek po 0,5. TJ Baník Smolník - STK Honce 12:6, Kluknavský 3,5, Muličák a Lapšanský po 3, Tokarčík ml. 2,5 - Džubák 3, Repiský st. a Repiský ml. po 1,5. ŠKST Spišské Vlachy B - ŠK Henckovce 11:7, Gardošík 4, M. Hric 3,5, Lesňák 2,5, A. Koperdan 1 - Ďurman 3,5, Žúdel 2,5, Ďuríček 1. Geológ Rožňava D - MŠK Krompachy B 13:5, Z. Gallo 4, Oleár a P. Gallo po 3,5, J. Gallo ml. 2 - Harman 2, Neubeller a Horváth po 1,5.

TABUĽKA

1. Margecany B10901115:6528

2. Mlynky10802115:6526

3. MPC Sp. Nová Ves10604107:7322

4. BBF Sp. Nová Ves B10514102:7821

5. Smolník1051480:10021

6. Hrišovce1050581:9920

7. Betliar1041590:9019

8. Krompachy B1040684:9618

9. Henckovce1032586:9418

10. Spišské Vlachy B1031677:10317

11. Rožňava D1022686:9416

12. Honce1020857:12314

V. liga mužov - Podtatranská

TJ Obce Spišský Štiavnik B - TJ Baník Hôrka 7:11, J. Javorský ml. 3, Kusko 1,5, Černický 1, Dulovič 0,5 - Koš a St. Lipták po 3,5, Semko a Št. Lipták po 2. TJ STO Slovenská Ves C - STT klub Toporec 12:6, Susa a Pašinský po 4, Kovalčík 2, Smik ml. 1,5, M. Matějovský 0,5 - Faja 2,5, Koršňák 2, M. Šoltés 1,5. TJ Severka Kežmarok D - ŠK Regina Poprad A 14:4, Potisk a A. Funket po 4, J. Podolský a R. Popovič po 3 - Kubis a Štefko po 1,5, Zeman a Suranovský po 0,5. ŠK Regina Poprad B - OŠK Spišský Štvrtok 7:11, Gabonaj a M. Pekarčík po 2,5, Madeja 1,5, Kozub 0,5 - P. Toporcer 4, S. Petrovič a L. Toporcer po 3, Š. Toporcer 1. STO Azor Poprad-Veľká - STK Plaveč 18:0 kont. hostia na stretnutie nepricestovali. Chata Pieniny Lesnica - TJ Javorinka Levoča C 5:13, Hovana 3, P. Hovana 1, A. Hovana st. a A. Hovana ml. po 0,5 - Sninčák 4, Ern. Rusnák a J. Rusnák po 3,5, Kuric 2.

TABUĽKA

1. Slovenská Ves C10910125:5529

2. Poprad-Veľká10901142:3828

3. OŠK Sp. Štvrtok10622112:6824

4. Levoča C10613107:7323

5. Sev. Kežmarok D1061398:8223

6. Regina Poprad A1043396:8421

7. Lesnica1043395:8521

8. Hôrka1041586:9419

9. Spišský Štiavnik B1030775:10516

10. Regina Poprad B1020863:11714

11. Plaveč1010947:13311

12. Toporec10001034:14610

VI. liga mužov - Podtatranská

TJ Obec Spišská Teplica - 1. PPC Fortuna Kežmarok C 9:9, A. Ďuriš a Kubaský po 3,5, J. Kupčo 1,5, Cerva 0,5 - Janík a Mat. Harabin po 3, Šleboda 2, Wisniovski 1. STK Krížová Ves - 1. PPC Fortuna Kežmarok B 6:12, Matava 2, Molitoris a Venglík po 1,5, Krempaský 1 - Chupek 4,5, Lojek 4, Svitana 3,5. ŠK Veterán Poprad C - MŠK Adento Svit B 5:13, R. Funket 3,5, Zemčák 1,5 - P. Jambor 4, Kitz a Pukluš po 3, Boržík 2,5, Drobný 0,5. TJ Požiarnik Rakúsy B - OŠK Spišský Štvrtok B 15:3, Kuruc 4,5, L. Vida 4, M. Pitoňák 3,5, J. Vdovják 3 - Solárová 2, Hubová a Oravec po 0,5. STT klub Toporec B - TJ Dunajec Spišská Stará Ves B 9:9, J. Šoltés a Saloň po 3,5, Barnáš 1,5, Tomeček 0,5 - Marhefka 4, Bogačik a Slovik po 2, Tisoň 1. STO Pyrobatys Poprad C - TJ Obce Spišský Štiavnik C 15:3, (Rožok, Pisarčík a Benko po 4,5, Firek1,5 - Šavel, J. Strakuľa a Pemčák po 1.

TABUĽKA

1. Svit B101000144:3630

2. Fort. Kežmarok B10901151:2928

3. Krížová Ves10712115:6525

4. Veterán Poprad C10613112:6823

5. Pyrobatys C1060495:8522

6. Rakúsy B1050578:10220

7. Sp. Stará Ves B1033487:9319

8. Sp. Štiavnik C1040670:11018

9. Fort. Kežmarok C1022681:9916

10. Spišská Teplica1013670:11015

11. Toporec B1012753:12714

12. OŠK Sp. Štvrtok B10001024:15610

(pit)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.