Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

V Spišskom Podhradí gól nepadol

Nová dvojica. Od nového ročníka vedie Podhradčanov dvojica Komara – Sedlačko. (Autor: jope)
Sportnet|Publikované 19. aug 2012 o 22:00

V najvyššej východoslovenskej futbalovej súťaži ubehol takmer mesiac a Spišské Podhradie ešte nehralo ani raz vonku.

SP. PODHRADIE. Zaujímavý mali žreb na začiatku sezóny futbalisti spod Spišského hradu. Na svojom konte už majú odohrané štyri majstráky a všetko na vlastnom trávniku.

Týždeň čo týždeň, nedeľu čo nedeľu chodia fanúšikovia futbalu v Spišskom Podhradí na štvrtoligové zápasy.

V nedeľu odchádzali trošku sklamaní, lebo nevideli gól. Už pred týždňom tu Haniska zvíťazila 1:0, teraz Snina uhrala bezgólovú remízu.

„Zasa až tak celkom to pravda nie je, že náš autobus ešte nevyšiel z garáže. Žiaci cez víkend hrali v Levoči, dorastenci v Prakovciach. A nás najbližšie čaká cesta za súperom do Sabinova. Navyše sme si vymenili zápas s Haniskou, kde robia rekonštrukciu štadióna, preto furt sme doma,“ smial sa nový asistent tréner MŠK Spišské Podhradie a bývalý dlhoročný nestor futbalu v tomto klubu Zdeno Sedlačko.

Z každého súpera mali Podhradčania od úvodu sezóny strach. Veď aj Snina je mužstvo z čela tabuľky, ale bezgólová remíza veľmi mrzí.

„Bol to vyrovnaný duel. Hoci hostia dvakrát trafili brvno, mali sme v druhom polčase viac šancí. Tú najväčšiu v podobe pokutového kopu sme nevyužili a to sa ukázalo ako rozhodujúce. To bol zlomový moment. Hráčom však nemožno po hernej stránke nič vytknúť, opäť zabojovali. Čo nás s hlavným trénerom teší je fakt, že sa nám výborne chytili 'deväťdesiattrojky' – Kacvinský, Dzugas a Dolný. Proti silným súperom títo mladíci, ale aj ostatní chlapci odohrali veľmi dobré futbalové partie,“ skonštatoval Zdeno Sedlačko.


Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.