Pondelok, 14. júna, 2021Meniny má Vasil

V Slovane má zmluvu na ďalšiu sezónu zatiaľ 14 hráčov

(Autor: Ilustračné - SITA)
SITA|18. feb 2014 o 15:51

Slovan sa v KHL najbližšie predstaví po olympiáde 26. februára doma proti Dinamu Minsk.

BRATISLAVA. Slovan Bratislava má minimálne na sezónu 2014/2015 zmluvne zaviazaných 14 hráčov, informoval na webe slovenského účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) generálny manažér klubu Maroš Krajči.

"Je to slušný základ. Určite ponúkneme predĺženie aj ďalším hráčom zo súčasného kádra," uviedol dlhoročný funkcionár "belasých".

"Silné kluby KHL s istou účasťou v tohtoročnom play-off chceli najmä našich špičkových útočníkov. Teraz už nemá zmysel hovoriť o tom, kto mohol ísť kam. Dôležitejšie je podľa môjho názoru posolstvo, ktoré jednoznačne vyslali akcionári klubu a top manažment smerom k fanúšikom. Kým žije akákoľvek šanca na play-off, budeme sa snažiť ju využiť a bojovať až do samého konca. Slovan je príliš cenná značka na to, aby sme s ňou pred uzávierkou prestupového obdobia obchodovali, hoci aj za cenu krátkodobých ziskov," dodal pre hcslovan.sk Maroš Krajči.

Slovanisti sa v KHL najbližšie predstavia 26. februára doma proti Dinamu Minsk. Za play-off zaostávajú štyri zápasy pred koncom základnej časti ročníka 2013/2014 o sedem bodov.

Súvisiace články