Sobota, 6. marec, 2021Meniny má Radoslav, Radoslava

V šlágri kola bolo dosť nervozity

Sportnet|Publikované 12. okt 2006 o 00:00

Prešov - Pred veľmi slušnou diváckou kulisou bol v druhej futsalovej lige na programe šláger medzi vedúcimi celkami. Okrem toho, že sa hral dobrý

futbal, zaznamenali sme aj veľa nervozity ba dokonca situáciu zaváňajúcu inzultáciou. Zápas sa však dohral a skončil víťazstvom FK Čiko 6:4. Vzhľadom na lepšie skóre je momentálne druhý Wall street bar, dobre sa drží aj SK Piváreň Opál a hore stúpa AFK Pages Pneu. SK Piváreň Opál narazil na BF Design, jedného z favoritov súťaže, ktorý však vzhľadom na úzky káder zďaleka túto rolu nenapĺňa. SK Piváreň Opál dokonale využila svoje možnosti a zvíťazila 5:2. COLIN´S jeans čakal na plný bodový zápis tri kolá. Súperom mu bol nováčik Condornet, ktorý už raz prekvapil a v pláne mal niečo podobné aj teraz. Plány mu však nevyšli ani omylom, COLIN´S jeans zvládol zápas na výbornú a zvíťazil vysoko 12:4. V už spomínanom šlágri kola PO-city nezvládli prvý polčas súboja s FK Čiko podľa predstáv. Herne to nebolo najhoršie, koncovka im však nešla. FK Čiko viedlo 4:1 a bolo na koni. PO-city to však nezabalili a v druhom polčase poriadne pridali. Vyrovnali na 4:4 a v tejto časti hry boli lepším tímom. Bolo to v čase vrcholiacej nervozity, keď zápas mohol aj predčasne skončiť, ale nakoniec sa dohralo a FK Čiko potvrdilo víťazstvo 6:4, gólom do prázdnej bránky pri power - play súpera. SSK bojovali s FC 1007 a možno konštatovať, že po streleckej stránke dosiahli istý pokrok. Horšie je to s defenzívou, čo FC 1007 využili a zvíťazili 13:9. M-N Z.I.P. nestačili na AFK Pages Pneu, hoci po polčase to bolo ešte prijateľných 2:3. Potom sa už presadili iba pneumatikári a celkom pekne im to aj sypalo. AFK Pages Pneu nakoniec zvíťazili jednoznačne 12:2. Wall street bar sa trocha trápil, ale dva body si nakoniec pripísal. FC 4show bol viac než zdatným súperom a je to vidieť aj na konečnom skóre. Wall street bar, ktorý sa javí ako jeden z najvážnejších kandidátov na postup nakoniec naplnil rolu favorita a zvíťazil 5:4.

Výsledkový servis:

SK Piváreň Opál - BF Design 5:2, COLIN´S jeans - Condornet 12:4, PO-city - FK Čiko 4:6, SSK - FC 1007 9:13, M-N Z.I.P. - AFK Pages Pneu 2:12, Wall Street Bar - FC 4show 5:4.

Program nasledujúceho kola:

Sobota: AFK Pages Pneu - Wall Street Bar 08:00 (G), FC 4show - SSK 09:45 (G), FC 1007 - PO-city 08:00 (P), FK Čiko - SK-Piváreň Opál09:45 (P), Condornet - M-NZ.I.P. 08:00 (M), BF Design - COLIN´S jeans 09:45 (M).