Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

V semifinále extraligy Prešov s ŠKP a P. Bystrica s Košicami

TASR|Publikované 9. apr 2006 o 21:51

Bratislava 9. apríla (TASR) - V semifinálových sériách play-off hádzanárskej extraligy mužov hraných na tri víťazné stretnutia sa stretnú víťaz základnej ...

Bratislava 9. apríla (TASR) - V semifinálových sériách play-off hádzanárskej extraligy mužov hraných na tri víťazné stretnutia sa stretnú víťaz základnej i nadstavbovej časti a úradujúci majster Tatran Prešov s ŠKP Bratislava a vicemajster MŠK Považská Bystrica s 1. MHK Košice.

Prvé zápasy sú na programe 22. apríla, pričom úvodné dva duely sa hrajú na palubovkách lepšie umiestnených tímov po nadstavbe (Prešov a Pov. Bystrica), na ďalšie dva súboje sa série sťahujú do Košíc, resp. Bratislavy a prípadné piate zápasy opäť hostia papieroví favoriti.

Prešov i Považská Bystrica mali účasť v semifinále zabezpečenú na základe tabuľkového postavenia, Košičania i bratislavskí policajti si ju museli vybojovať vo štvrťfinále - 1. MHK si poradil s Topoľčanmi 2:0 na zápasy, klub z hlavného mesta bol úspešný v tradične dramatickej sérii s Novými zámkami až po troch zápasoch (2:1).

Termíny semifinále: 22., 23., 29., prípadne 30. apríla a 3. mája Semifinálové dvojice: Tatran Prešov (1.) - ŠKP Bratislava (4.), MŠK Pov. Bystrica (2.) - 1. MHK Košice (3.).

Súvisiace články