Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

V Rudňanoch sa pod reflektormi v sobotu nehralo, ale až v nedeľu

Sportnet|Publikované 2. okt 2005 o 22:00

Rudňany Netradične v nedeľu sa hral majstrovský futbalový zápas v Rudňanoch. Z dôvodu pokazené stožiaru umelého osvetlenia Lastomír sa predstavil v

baníckej obci včera. Z pohľadu domácich je však najdôležitejšie víťazstvo 3:1 a konečne plný bodový zisk.

"Víťazstvo nás veľmi potešilo a mohlo byť ešte vyššie, no v omladenom kádri ešte taká mladícka nerozvážnosť," skonštatoval po stretnutí predseda OŠK Rudňany Miroslav Blišťan a dodal:

"Bolo to také rozhádzané stretnutie, pod čo sa podpísalo aj premočené ihrisko, ale aj verdikty rozhodcu, ktorý si nevedel urobiť poriadok, či už na jeden resp. druhej strane. Vyústilo to až do údajného napadnutia rozhodcu po stretnutí, lebo záver sa dohrával vo veľmi nervóznej a vypätej atmosfére."

Niektorí rudnianski fanúšikovia pripisovali víťazstvo dennému svetlu, nakoľko v žiari reflektorov sa nehrá domáci veľmi dobre.

"To je relatívne, veď pod umelým osvetlením hrajú obidve mužstvá. Hostia sa pýtali, prečo nehrajú pod reflektormi, máme také ohlasy, že mužstvá z okolia Michaloviec radi hrajú v Rudňanoch v sobotu, lebo majú možnosť si doplniť kádre, čo je aj pravda, nakoľko spomínané kluby u nás hrali veľmi dobrý futbal.

Do najbližšieho domáceho zápasu bude chybný stožiar opravený, čo nám prisľúbili aj zo samotnej firmy Elektrosvit Nové Zámky. Môžeme svetlá napojiť aj priamo, ale nechcem riskovať skrat resp. poškodenie reflektorov," povedal predseda OŠK Miroslav Blišťan.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.