Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

V Rožňave vyrastajú nádejní olympionici

Sportnet|Publikované 4. dec 2002 o 23:00

Rožňava - V silnej konkurencii zápasníkov z celého Slovenska si v kórejskom bojovom umení Taekwondo WTF štvorčlenná výprava rožňavského Hakimi Teamu

vybojovala medailové umiestnenia. Na majstrovstvách Slovenska v Košiciach získala dvojica Michal Kavečanky a Peter Meleh vo svojich váhových kategóriách v športovom zápase tituly. Pavol Ďuratný a Lukáš Kerekeš obsadili tretie priečky a získali bronz.

Výsledky zápasníkov Hakimi Teamu Rožňava na M-SR pre rok 2002: 1. miesto - M. Kavečanky (juniori do 59 kg), 1. miesto - P. Meleh (žiaci do 36 kg), 3. miesto - P. Ďuratný (seniori nad 78 kg), 3. miesto - L. Kerekeš (žiaci do 36 kg)

Rožňavskí borci pod vedením majstrov Eidi Hakimiho (3. DAN) a Nory Kiššovej (1. DAN) opäť potvrdili svoju vysokú výkonnosť a kvalitu v športovom zápase TKD WTF. "Republikový šampionát mal veľmi dobrú úroveň, čo sa týka výkonnosti a počte borcov v každej váhovej kategórii. Košičania výborne zvládli i organizáciu. Poďakovanie patrí sponzorovi nášho tímu p. Petrovi Oravcovi, ktorý je aj členom klubu. Športovcom, mojim zverencom, patrí uznanie za úspešnú reprezentáciu nielen svojho klubu, ale i nášho mesta," uviedla trénerka N. Kiššová, ktorá na majstrovstvách vykonávala i funkciu stredového rozhodcu.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.