Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

V Revúcej sa hral skvelý volejbal

Sportnet|Publikované 13. nov 2008 o 23:00

V uplynulom kole 1. ligy volejbalistov sa stretli dve dosiaľ neporazené celky, keď Revúca privítali na domácej pôde Sobrance.REVÚCA. Pre

V uplynulom kole 1. ligy volejbalistov sa stretli dve dosiaľ neporazené celky, keď Revúca privítali na domácej pôde Sobrance.

REVÚCA. Pre vynikajúcou diváckou kulisou obe mužstvá ukázali, prečo im patrí čelo tabuľky. Sobrance sú farmou extraligového Chemesu Humenné a do Revúcej prišli posilnení hráčmi tohto klubu. "Pikantnosťou zápasov bolo nastúpenie nášho odchovanca Milana Javorčíka ml., ktorý je jedným z najlepšie prijímajúcich smečiarov u nás. Hlavne vďaka jeho útokom a nesmierne tvrdým a účinným podaním hostia nakoniec vyhrali obidva zápasy. V druhom musel rozhodnúť až piaty set za stavu 34:32 pre hostí. Napriek prehrám sme boli svedkami obojstranne kvalitného volejbalu," uviedol športový riaditeľ AVK Magnezit Revúca Maroš Kumi.

FAKTY

n AVK Magnezit Revúca - VK Slávia Sobrance 1:3 (20, -14, -24, -20) a 2:3 (-21, 23, -23, 24, -32), zostava Revúcej: K. Húšťa, B. Markuš, D. Belica, P. Bolaček, J. Hrbáľ, P. Števko, lib. A. Petráš, striedali M. Tomášik, M. Klimo, tréner I. Kozlík, 200 divákov.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.