Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

V Prešove dekorujú nových majstrov

Sportnet|Publikované 30. apr 2009 o 00:00

V Prešove od piatku do nedele budú prebiehať majstrovstvá Slovenska v bedmintone dospelých. Majstrovské tituly vlani získali Šulko (Spoje Bratislava), Sopková (BC Prešov), Turzáková - Zabavniková (Lok. Košice), Smrek - Závada (BC Prešov) a Smrek - Sopková

PREŠOV. (BC Prešov). Na štarte neuvidíme Sopkovú, ktorá si plní materské povinnosti. Prakticky sa po čase zíde kompletná slovenská špička. Ťahákom by mala byť úspešná česká olympionička Kristína Ludíková a Nils Johanson, švédsky hráč, ktorý štartuje za Lokomotívu Košice, ako i všetci tohtoroční juniorskí majstri Slovenska. V hale Slovenského bedmintonového zväzu na Bernolákovej ulici je všetko pripravené na dekoráciu nových slovenských šampiónov. Zápolenie sľubuje hodnotný športový zážitok, ktorý predvedie 28 mužov a 24 žien, ktorí prešli sitom kvalifikácií.

Program podujatia: Piatok 1. 5. 2009: o 15.00 hod. Prvé a druhé kolo zmiešanej štvorhry, 18.00 hod. prvé kolo dvojhry žien a mužov. Sobota 2. 5. 2009: od 9.00 - 18.30 hod. Pokračovanie turnaja do semifinále dvojhry a finále štvorhier. Nedeľa: semifinále dvojhier a finále štvorhier. O 12.00 hod. dekorovanie majstrov Slovenska.

Súvisiace články