Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

V poslednom kole sa rozhodne o jesennom majstrovi

Sportnet|Publikované 29. okt 2003 o 23:00

Spišská Nová Ves - V predposlednom kole jesennej časti I. triedy podtatranskej oblasti sa menilo čelo tabuľky. Na prvom mieste Poprad-Stráže vymenili

Spišské Bystré, ktoré aj keď na špici tabuľky boli šesťkrát teraz pred záverečným kolom jesennej časti sú tretí. Spišský Štvrtok po prehre v Kravanoch klesol na štvrtú priečku, po prvý raz sa na druhé miesto prebojovali Jánovce.

O jesennom majstrovi rozhodne posledné trináste kolo. Pre koho bude trinástka šťastným číslom? Spišský Štvrtok privíta na domácom ihrisku vedúce mužstvo Stráže, Jánovce sa predstavia vo V. Slavkove, Sp. Bystré hrá doma so Žakovcami a Kravany hrajú v Sp. Teplici.

Výsledok, I. trieda, dospelí - 12. kolo:

KRAVANY - SP. ŠTVRTOK 2:1 (1:1), gól hostí Tomáši.

V zápase dvoch vyspelých mužstiev sa hral dobrý futbal. Zo začiatku mali prevahu hostia, no vedenia sa ujali domáci. Štvrtčania onedlho vyrovnali po šikovnej kombinačnej akcii. V druhom polčase hneď v úvode hostia trafili brvno. Potom už mali navrch Kravany, aj zásluhou rozhodcu, ktorý vylúčil Spišskému Štvrtku Slaninu. V poslednej minúte z darovaného priameho kopu, keď loptu mali zahrávať hostia, zaznamenali víťazný gól, ktorý padol po nešťastnom teči. SP. ŠTVRTOK: Gavalier - Ľ. Bajtoš st., Kubus, P. Bajtoš - Toporcer, Marián Biskup, Ľ. Bajtoš ml., Steiner, Lačný - Milan Biskup, Tomáši, striedali: Slanina, Javorský.

14. Lučivná121479:267

V druhej triede v predposlednom kole Bijacovce mali voľno, v závere jesennej časti sa predstavia na ihrisku posledného mužstva tabuľky v Slovenskej Vsi.

Výsledky, II. trieda, dospelí - 12. kolo: Poprad B - Mlynica 8:0. Lendak - Sl. Ves: hostia nenastúpili. T. Lomnica - V. Lomnica: nedohrané. Bušovce - Rakúsy 4:1. Gánovce - Rakúsy 4:1. Gánovce - Šuňava 1:1. Vikartovce - Batizovce 2:0.