Nedeľa, 17. októbra, 2021Meniny má Hedviga

V piatok a sobotu posledné duely kvalifikácie ME "21"

SITA|9. okt 2003 o 14:27

BRATISLAVA 9. októbra (SITA) - Program záverečných stretnutí kvalifikácie ME 2004 hráčov do 21 rokov (ak nie je uvedené inak, zápasy sa hrajú v piatok 10. októbra):


1. skupina:

sobota 15.00 (všetky časy SELČ): Francúzsko - Izrael (hrá sa v Clermont-Ferrand, rozhoduje Asumaa /Fín./)

sobota 15.00: Cyprus - Slovinsko (Larnaca, Wildhaber /Švajč./)


Tabuľka:

1. Francúzsko 7 6 1 0 12:0 19

2. Cyprus 7 4 0 3 8:5 12

3. Izrael 7 3 1 3 6:9 10

4. Slovinsko 7 2 3 2 4:3 9

5. Malta 8 0 1 7 0:13 1


2. skupina:

15.30: Nórsko - Luxembursko (Bergen, Lehner /Rak./)

15.30: Bosna a Hercegovina - Dánsko (Travnik, Hanacsek /Maď./)


Tabuľka:

1. Nórsko 7 5 1 1 14:4 16

2. Dánsko 7 5 1 1 21:3 16

3. Bosna a Herceg. 7 4 1 2 6:7 13

4. Rumunsko 8 2 1 5 6:7 7

5. Luxembursko 7 0 0 7 0:26 0


3. skupina:

16.00: Rakúsko - Česko (Waidhofen, Perez Burrull /Šp./)

sobota 15.00: Holandsko - Moldavsko (Helmond, Borovilos /Gr./)


Tabuľka:

1. Bielorusko 8 6 0 2 11:6 18

2. Česko 7 5 0 2 15:4 15

3. Rakúsko 7 3 2 2 5:6 11

4. Holandsko 7 1 3 3 6:10 6

5. Moldavsko 7 0 1 6 3:14 1


4. skupina:

19.00: Švédsko - Lotyšsko (Eskilstuna, Verbist /Belg./)

19.00: Maďarsko - Poľsko (Budapešť, Bertini /Tal./)


Tabuľka:

1. Poľsko 7 5 2 0 22:5 17

2. Maďarsko 7 4 0 3 16:11 12

3. Švédsko 7 3 2 2 14:11 11

4. Lotyšsko 7 3 0 4 9:13 9

5. San Maríno 8 1 0 7 8:29 3


5. skupina:

20.30: Škótsko - Litva (Perth, Božinovski /Mac./)

20.30: Nemecko - Island (Lübeck, Johnsdorf /Lux./)


Tabuľka:

1. Škótsko 5 3 1 1 7:4 10

2. Nemecko 5 3 1 1 10:5 10

3. Litva 5 3 0 2 8:7 9

4. Island 5 0 0 5 2:11 0


6. skupina:

13.00: Arménsko - Španielsko (Ararat, Lajuks /Lot./)

18.00: Grécko - Severné Írsko (Atény, Levi /Izr./)


Tabuľka:

1. Španielsko 7 5 1 1 14:2 16

2. Grécko 7 3 3 1 10:6 12

3. Ukrajina 8 2 5 1 8:5 11

4. Arménsko 7 1 2 4 5:15 5

5. Sev. Írsko 7 1 1 5 7:16 4


7. skupina:

17.00: Turecko - Anglicko (Istanbul, Meyer /Nem./)

22.15: Portugalsko - Slovensko (Vila Nova de Gaia, Bergmann - Gudmundsson, Sigurdsson /všetci Isl./)


Tabuľka:

1. Turecko 7 6 1 0 17:5 19

2. Portugalsko 7 5 0 2 16:10 15

3. Anglicko 7 3 2 2 14:9 11

4. Slovensko 7 2 0 5 8:12 6

5. Macedónsko 8 0 1 7 4:23 1


8. skupina:

16.00: Chorvátsko - Bulharsko (Zaprešic, Halsey /Angl./)

16.00: Belgicko - Estónsko (Eupen, Gvardis /Rus./)


Tabuľka:

1. Chorvátsko 5 3 2 0 9:3 11

2. Belgicko 5 2 1 2 6:6 7

3. Bulharsko 5 2 1 2 6:8 7

4. Estónsko 5 0 2 3 2:6 2


9. skupina:

20.30 Wales - Srbsko a Čierna Hora (Barry, Rostkowski /Poľ./)

20.30: Taliansko - Azerbajdžan (Catanzaro, Kokolj /Slovin./)


Tabuľka:

1. Taliansko 7 6 0 1 20:5 18

2. Srbsko a Č. Hora 7 5 1 1 15:8 16

3. Fínsko 8 3 2 3 11:9 11

4. Wales 7 2 1 4 7:15 7

5. Azerbajdžan 7 0 0 7 0:16 0


10. skupina:

18.00: Švajčiarsko - Írsko (Neuchatel, Hlaváč /ČR/)

18.00: Rusko - Gruzínsko (Moskva, Bede /Maď./)


Tabuľka:

1. Švajčiarsko 7 6 1 0 12:4 19

2. Rusko 7 4 0 3 11:6 12

3. Albánsko 8 3 1 4 10:10 10

4. Írsko 7 1 2 4 6:11 5

4. Gruzínsko 7 1 2 4 5:13 5

Súvisiace články