Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

V Osrblí triumfy Nováka a Hasillovej

SITA|Publikované 10. feb 2007 o 15:33

OSRBLIE 10. februára (SITA) - V sobotných rýchlostných pretekoch v biatlone v rámci 3. kola Slovenského pohára - Viessmann Cup-u v Osrblí zvíťazili v kategórii mužov Pavol Novák (VŠC Dukla Banská Bystrica) ...

OSRBLIE 10. februára (SITA) - V sobotných rýchlostných pretekoch v biatlone v rámci 3. kola Slovenského pohára - Viessmann Cup-u v Osrblí zvíťazili v kategórii mužov Pavol Novák (VŠC Dukla Banská Bystrica) a medzi ženami Zuzana Hasillová (KB Osrblie). V nedeľu sú na programe vytrvalostné preteky.


Výsledky - rýchlostné preteky:

MUŽI (10 km):

1. Pavol Novák 26:45.65 min. (0), 2. Matej Kazár + 47,66 sek. (1), 3. Peter Vozár (všetci VŠC DU Banská Bystrica) + 51,49 sek. (2)


ŽENY (7,5 km):

1. Zuzana Hasillová (KB Osrblie) 23:39,77 min. (0), 2. Dagmar Mondlová (ŠŠSM MŠK Brezno) +3:50,27 min. (5), 3. Ivana Šulejová (KB Osrblie) +5:03,45 min. (2)


JUNIORI (10 km):

1. Radovan Bagačka (VŠC DU Banská Bystrica) 28:31,6 min. (1), 2. Michal Lepieš (VŠC DU Banská Bystrica) +1:14,9 min. (5), 3. Norbert Gröne (KB Osrblie) +1:24,2 min. (6)


JUNIORKY (7,5 km):

1. Jana Šarišská (ŠŠSM MN Prešov) 35:23,18 min. (4)


STARŠÍ DORASTENCI (7,5 km):

1. Peter Kazár (ŽP Šport Podbrezová) 21.04,7 min. (0)


STARŠIE DORASTENKY (6 km):

1. Natália Prekopová (VŠC DU Banská Bystrica) 21:15,1 min. (3)


MLADŠÍ DORASTENCI (6 km):

1. Tomáš Hasilla (KB Osrblie) 19:50,5 min. (2 tr. okruhy)


MLADŠIE DORASTENKY (6 km):

1. Martina Darmová (KB Osrblie) 22:04,1 min. (2)


VETERÁNI DO 45 ROKOV (7,5 km):

1. Ján Berčík (Čierny Balog) 25:24,46 min. (1)


VETERÁNI NAD 46 ROKOV (6 km):

1. Michal Buchovecký (Medzilaborce) 34:41,13 min. (4)


ŽIACI 10-11 r., (2 km):

1. Šimon Bartko (ŠŠSM MN Prešov) 7:39,32 min. (0)


ŽIACI - 12-13 r., (3 km):

1. Ondrej Kosztolányi (Vyhne) 16:18,0 min. (1)


ŽIACI - 14-15 r., (4 km):

1. Juraj Valenta (Vyhne) 17:04,88 min. (1)


ŽIAČKY - 10-11 r., (2 km):

1. Anna Netiková (ŠŠSM MŠK Brezno) 8:25,46 min. (0)


ŽIAČKY - 12-13 r., (3 km):

1. Nikola Angeliová (Vyhne) 16:32,26 min. (3)


ŽIAČKY - 14-15 r., (4 km):

1. Katka Kupcová (Čierny Balog) 18:18,10 min. (4)

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.