Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

V nedeľu štartuje bedmintonová liga družstiev

Sportnet|Publikované 30. okt 2003 o 23:00

Prešov - V nedeľu sa začne prvým turnajom prvoligová súťaž miešaných družstiev v bedmintone. Najvyššiu súťaž hrá osem tímov, nováčikom je BC

Prešov. Práve pri Toryse privítajú v prvom kole tri silné celky - Lokomotívu Košice, ATU Košice a CEVU Trenčín. Hrať sa bude na piatich ihriskách telocvične ZŠ na Bernolákovej ulici (na sídlisku Sekčov). Jeden zápas pozostáva z ôsmich stretnutí, pričom sa hrá všetkých päť disciplín. "Chceli by sme sa prebojovať do prvej štvorky, čo však vzhľadom na vyžrebovanie nebude jednoduché. Môže sa totiž stať, že práve tie štyri tímy, ktoré sa teraz stretnú u nás, budú v najlepšom kvartete. V tomto roku budeme stavať výlučne na našich mladých odchovancoch, nebudeme siahať po hráčoch zo zahraničia," komentoval tréner BC Prešov Daniel Orlovský. Ten ešte včera cestoval s trojicou K. Orlovská, Z. Orlovská a Zabavníková na turnaj série EBU Circuit do Budapešti, z ktorého pricestujú priamo na ligové súboje.

Program: 9.00: BC Prešov - CEVA Trenčín, ATU Košice - Lokomotíva Košice, 12.00: Trenčín - Lokomotíva, Prešov - ATU, 15.00: Trenčín - ATU, Prešov - Lokomotíva.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.