Piatok, 18. júna, 2021Meniny má Vratislav

V Nagane najúspešnejšou Lee Sang-hwa

SITA|10. dec 2006 o 11:53

NAGANO 10. decembra (SITA) - Súhrn výsledkov víkendových pretekov 4. kola Svetového pohára v rýchlokorčuľovaní mužov i žien v Nagane:


Výsledky - sobota:

ŽENY:

500 m: 1. Lee Sang-Hwa (Kórejská rep.) 38,52 s, 2. Jenny Wolfová (Nem.) 38,71, 3. Margot Boerová (Hol.) 38,81

1000 m: 1. Shannon Rempelová (Kan.) 1:16,88 min, 2. Chiara Simionatová (Tal.) 1:17,23, 3. Nao Kodairaová (Jap.) 1:17,53


MUŽI:

500 m: 1. Keičiro Nagašima (Jap.) 34,91 s, 2. Lee Kang-seok (Kórejská rep.) 35,10, 3. Pekka Koskela (Fín.) 35,16

1000 m: 1. Pekka Koskela (Fín.) 1:09,41 min, 2. Lee Kjou-hjuk (Kórejská rep.) 1:09,47 min, 3. Erben Wennemars (Hol.) 1:09,74


Výsledky - nedeľa:

ŽENY:

100 m: 1. Judith Hesseová (Nem.) 10,51, 2. Lee Sang-hwa (Kórejská rep.) 10,65, 3. Svetlana Kajkanová (Rus.) 10,66

Priebežné poradie v SP (po dvoch z troch pretekov): 1. Lee Sang-hwa 150 bodov, 2. Judith Hesseová 140, 3. Jenny Wolfová (Nem.) 140


500 m: 1. Lee Sang-Hwa (Kórejská rep.) 38,30 s, 2. Jenny Wolfová (Nem.) 38,32, 3. Sajuri Jošiová (Jap.) 38,74

Priebežné poradie v SP (po ôsmich z dvanástich pretekov): 1. Lee Sang-Hwa 720, 2. Jenny Wolfová 690, 3. Wang Bei-xing (Čína) 450


1000 m: 1. Chiara Simionatová (Tal.) 1:17,14 min, 2. Marianne Timmerová (Hol.) 1:17,33, 3. Shannon Rempelová (Kan.) 1:17,69

Priebežné poradie v SP (po siedmich z desiatich pretekov): 1. Chiara Simionatová 502, 2. Marianne Timmerová (Hol.) 424, 3. Shannon Rempelová 403


MUŽI:

100 m: 1. Juja Oikawa (Jap.) 9,62 s, 2. Fengtong Yu (Čína) 9,69, 3. Pekka Koskela (Fín.) 9,90

Priebežné poradie v SP (po dvoch z troch pretekov): 1. Juja Oikawa 200, 2. Pekka Koskela 140, 3. Weijiang An (Čína) 120


500 m: 1. Lee Kang-seok (Kórejská rep.) 35,09 s, 2. Keičiro Nagašima (Jap.) 35,13, 2. Pekka Koskela (Fín.) 35,13

Priebežné poradie v SP (po ôsmich z dvanástich pretekoch): 1. Keičiro Nagašima 645, 2. Lee Kang-seok 630, 3. Lee Kjou-hjuk (Kórejská rep.) 595


1000 m: 1. Jan Bos (Hol.) 1:09,40 min, 2. Lee Kjou-hjuk (Kórejská rep.) 1:09,62, 3. Erben Wennemars (Hol.) 1:09,76

Priebežné poradie v SP (po siedmich z desiatich pretekov): 1. Lee Kjou-hjuk 610, 2. Erben Wennemars 530, 3. Jan Bos 380.


Súvisiace články