Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

V Michalovciach budú vyhlasovať najlepších futbalistov

Sportnet|Publikované 9. nov 2005 o 23:00

Michalovce - Druholigový futbalový klub ŠK Zemplín Michalovce v spolupráci s denníkom KORZÁR vyhlasujú Anketu o najlepších hráčov ŠK Zemplín. Zapojiť

sa do nej môže každý, kto počas nasledujúcich troch dní vyplní kupón vložený v našom denníku, alebo si pred nedeľňajším stretnutím proti Nitre B zakúpi spravodaj ŠK Zemplín. Aj v ňom nájde priložený kupón, ktorý stačí vyplniť a v nedeľu pred stretnutím vhodiť do hlasovacej urny v priestoroch pred hlavným vchodom futbalového štadióna v Michalovciach. "Ide nám o to, aby sme zistili názory fanúšikov na výkony mužstva i konkrétnych hráčov a zároveň odmenili futbalisti i našich priaznivcov za výborné služby, ktoré v prospech michalovského futbalu počas jesennej časti odvádzali, vysvetlil hovorca ŠK Zemplín Michalovce Gabriel Hreščák.

Dozvedeli sme sa, že počas prestávky nedeľňajšieho zápasu budú vyžrebovaní najmenej traja výhercovia zaujímavých vecných cien. No tešiť sa môžu na ďalšie zaujímavé bonusy. "Vyžrebovaní diváci po skončení zápasu odovzdajú ceny najlepším hráčom priamo na ihrisku. Budú môcť s nimi prehodiť zopár slov a dokonca sa vyfotiť. Chceme, aby diváci boli rovnakou súčasťou diania v klube ako sú trebárs hráči, o nič ich nechceme ukracovať. Vieme, že deti majú medzi hráčmi svoje vzory, nuž chceme motivovať aj ich, aby sa zapojili do súťaže o zaujímavé výhry, doplnil Gabriel Hreščák.

Stretnutie predohrávaného šestnásteho kola druhej futbalovej ligy medzi ŠK Zemplín Michalovce a FC Nitra B sa začína v nedeľu 13. 11. 2005 o 10.30 hod. prvé vzájomné meranie síl skončilo v prvom kole súťaže remízou 2:2, nuž aj preto sa patrí s jesennou časťou rozlúčiť víťazstvom.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.