Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

V Michalovciach budú vyhlasovať najlepších futbalistov

Sportnet|Publikované 10. nov 2005 o 23:00

Michalovce - Druholigový futbalový klub ŠK Zemplín Michalovce v spolupráci s denníkom KORZÁR vyhlasujú Anketu o najlepších hráčov ŠK Zemplín. Zapojiť

sa do nej môže každý, kto počas nasledujúcich troch dní vyplní kupón vložený v našom denníku, alebo si pred nedeľňajším stretnutím proti Nitre B zakúpi spravodaj ŠK Zemplín. Aj v ňom nájde priložený kupón, ktorý stačí vyplniť a v nedeľu pred stretnutím vhodiť do hlasovacej urny v priestoroch pred hlavným vchodom futbalového štadióna v Michalovciach.

Počas prestávky nedeľňajšieho zápasu budú vyžrebovaní najmenej traja výhercovia zaujímavých vecných cien. No tešiť sa môžu na ďalšie zaujímavé bonusy. "Vyžrebovaní diváci po skončení zápasu odovzdajú ceny najlepším hráčom priamo na ihrisku. Budú môcť s nimi prehodiť zopár slov a dokonca sa vyfotiť. Chceme, aby diváci boli rovnakou súčasťou diania v klube ako sú trebárs hráči, o nič ich nechceme ukracovať. Vieme, že deti majú medzi hráčmi svoje vzory, nuž chceme motivovať aj ich, aby sa zapojili do súťaže o zaujímavé výhry," doplnil Gabriel Hreščák.

Dôležité upozornenie - počet kupónov na jedno meno je neobmedzený. Hlasovací lístok bude zverejnený aj v zajtrajšom vydaní Zemplínskeho denníka Korzár.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.