Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

V. liga: Víkendovým zápasom počasie prialo

Ilustračné. (Autor: SME - Vladimír Šimíček)
Sportnet|Publikované 7. aug 2016 o 22:00

Pozrite sa, ako to dopadlo počas víkendu v piatej lige.

Košicko-gemerská

Košice – Kechnec 0:1 (0:0), G: Riapoš, ČK: Veľas (domáci), Ťahanovce – Košická n.Ves 4:2 (1:2), G: Koľvek, Serbin – Bujnovský, Jakab, Seman (vl.), Plichta (vl.), Čečejovce – Kokšov-bakša 2:1 (0:0), G: Dieneš, Juhás – Stoľár, Poproč – Malá Ida 2:2 (1:2), G: Majcher, Podprocký – Leško, Seman, Perín – Turňa n/B. 3:0 (1:0), G: Grega 3, ČK: Ribár (po 2 ŽK, hostia), Dobšiná – Veľká Ida 3:1 (0:1), G: Gotthardt, Martinko (z 11m), Putnocký – Vereščák, Sokoľany – Gem. Hôrka 2:1 (1:0), G: Lumtzer, Majoroš – Bodnár.

Zemplínska

Lastomír – Nacina Ves 1:1 (1:0), G: Capik – Gaľo, Petrovce n/Lab. – Kr. Chlmec 4:0 (2:0), G: Dulovič, Lakatoš, Ďurik, Tkáč, ČK: Tóth (hostia), Vinné – Trakany 3:0 (1:0), G: Septa 2 (druhý z 11m), Andrejco, Čičarovce – Močarany 1:0 (0:0), G: Černej, Michaľany – Streda n/Bodrogom 1:1 (0:0), G: Haluška, Terenyi, Cejkov – Borša 6:1 (1:0), G: Novák, Horňak 4 (prvý z 11m), Dolgoš – Nagy, Čierna n/Tisou – Topoľany 0:2 (0:0), G: Kiš, Michaliv.

Šarišská

Koprivnica – Ražňany 3:2 (3:1), G: Kendra, Kočiš 2 (prvý z 11m) – Hlávka, Seman, Kendice – Dubinné 1:3 (0:1), G: Ďaďovský – Mihalik, Soušek, Džamba, Dlhá Lúka – Gaboltov 2:1 (1:1), G: Jurčišin, Šimco – Javorský, Gerlachov – Čirč 2:2 (1:0), G: Berecký, Havrila – Čerkala, Pyda (z 11m), Veľký Šariš – Župčany 1:0 (0:0), G: Scepaník, Demjata – Šiba 4:0 (2:0), G: Halkovič, Kaperák, Luterančík (z 11 m), Tomečko.

Podtatranská

Sp. Belá – Kravany 2:0 (0:0), G: Dunka, Džadoň, Poprad B – Ľubica 6:3 (2:2), G: Mičko 2, Lukáč 2, Lipták, Ondruš (z 11m) – Cehula, Kukura (prvý z 11m), ČK: Ďurán (po 2 ŽK, hostia), V. Lomnica – Levoča 2:2 (2:2), G: Beller, Baláž – Kotrady 2, Nálepkovo – Prakovce 3:0 (2:0), G : Munnich, Bobák, Fabian, Hranovnica – Smižany 8:1 (4:0), G: Maťaš 3 (tretí z 11m), Petruľa, Babej 2, Palguta, Diabelko – Peregrim, Sp. Vlachy – Kluknava 1:1 (1:0), G: Šefčík – Belej, Harichovce – Helcmanovce 7:0 (2:0), G: Klein 2, Urban, Pukluš 2 (druhý z 11m), Smik (z 11m), Markulík.

Vihorlatsko-dukelská

Hencovce – Bystré 1:1 (1:1), G: Homoľa – Hatala (z 11m), ČK: Hanusin (domáci), Kochanovce/Brekov – Stakčín 4:2 (2:2), G: Šimai 4 – Štofík, Kira, Jasenov – Kamenica n/C. 4:0 (3:0), G: Veselovskyy 3, Harakaľ (z 11m), Soľ – Sedliská 3:0 (1:0), G: Ladomerský 2, Hricov, Ptičie – Sačurov 2:0 (0:0), G: Maľár – Bereš (vl.), Ulič – Seč. Polianka 4:0 (1:0), G: Janko 2, Kočan, Telvak.

Program 2. kola:

Vihorlatsko-dukelská

2. kolo, 14. 8. 2016 o 16.30 hod.: Seč. Polianka – Stakčín, Bystré – Brekov, Kamenica n/C – N. Hrušov, Sedliská – Jasenov, Sačurov – Soľ, Ulič – Ptičie.

Košicko-gemerská

2. kolo, 13. 8. 2016 o 16.30 hod.: Gem. Hôrka – Ťahanovce; 14. 8. o 16.30 hod.: Košice – V. Ida, M. Ida – Dobšiná, Kokšov-Bakša – Poproč, Koš. N. Ves – Čečejovce, Turňa n/B – Sokoľany, Perín – Kechnec.

Zemplínska

2. kolo, 14. 8. 2016 o 16.30 hod.: Streda n/B – Močarany, Trakany – Čičarovce, Kr. Chlmec – Vinné, Nacina Ves – Petrovce n/L, Topoľany – Lastomír, Borša – Čierna n/T, Michaľany – Cejkov.

Šarišská

2. kolo, 13. 8. 2016 o 16.30 hod.: Gaboltov – Gerlachov; 14. 8. o 16.30 hod.: Dubinné – Ražňany, St. Ľubovňa – Koprivnica, Šiba – M. Šariš, Župčany – Demjata, Čirč – V. Šariš, Kendice – D. Lúka.

Podtatranská

2. kolo, 13. 8. 2016 o 16.30 hod.: Prakovce – Hranovnica; 14. 8. o 16.30 hod.: Kluknava – Smižany, Levoča – Nálepkovo, Kravany – V. Lomnica, Helcmanovce – Sp. Belá, Ľubica – Harichovce, Sp. Vlachy – Poprad B.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.