Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

V. liga

Sportnet|Publikované 21. okt 2003 o 22:00

V. OPÁTSKE - HARICHOVCE 2:3 (1:1)Vyrovnaný zápas od úvodu až do konca s väčším šťastím pre hostí z Harichoviec. Tí dokázali vždy streliť vedúce

V. OPÁTSKE - HARICHOVCE 2:3 (1:1)

Vyrovnaný zápas od úvodu až do konca s väčším šťastím pre hostí z Harichoviec. Tí dokázali vždy streliť vedúce gól. Do vedenia ich dostal Tatarko, ktorý na dvakrát prekonal domáceho brankára. V. Opátskemu sa podarilo vyrovnať po rohovom kope a následnej chybe harichovskej obrany.

Úvod druhého polčasu vyšiel lepšie hosťom, keď po rohovom kope vyskočil najvyššie M. Janečka a zvýšil na 2:1. Nedáš - dostaneš, platilo aj v tomto zápase. V. Hudáček vo vyloženej šanci prestrelil a domáci znovu po chybe obrany vyrovnali na 2:2. Harichovčania však opäť dokázali zvýšiť na 3:2 po vydarenej kombinačne akcii na konci ktorej bol Tatarko. Do konca zápasu už ani domáci ani hostia nedokázali využiť svoje šance, keď za zmienku stoja ešte dva tyče Tatarka a V. Hudáčka a jedno brvno, ktoré pomohlo Liptákovi. Po záverečnom hvizde rozhodcu P. Gonosa odchádzali domov spokojnejší Harichovčania. HARICHOVCE: Lipták --Kupčík, O. Keller, Antal - Sucheňák, Ľ. Keller, M. Janečka, Ambrozy, Tatarko - Hrušovský, V. Hudáček, striedali: R. Janečka, B. Hudáček.

S. STAROŇ

N. MYŠĽA - PRAKOVCE 5:2 (5:1)

Domáci už pred začiatkom zápasu potvrdili, že toto stretnutie musia za každú cenu vyhrať, čo sa aj potvrdilo. Už v 7. minúte zaúradoval hlavný rozhodca, keď daroval domácim pokutový kop, ktorý domáci Gorej premenil. V 14. minúte po centri Huliča domáci si zrazili loptu do vlastnej brány, ale asistent rozhodcu nepochopiteľne signalizoval ofsajd. Na druhej strane domáci ťažili z postavenia mimo hry, keď Kovalčík zvýšil na 2:0. Gól na 3:0 padol z ďalšieho pokutového kopu, ktorý videl pravdepodobne iba rozhodca. Prakovčanov verdikty rozhodcovskej trojice znervózneli, čo sa prejavilo na počte udelených žltých kariet. V 31. minúte hostia z navlas rovnakej situácie zo 14. minúty znížili vlastným gólom Feketeho. Domáci pridali do prestávky ďalšie dva góly.

Druhý polčas už objektívny výkon rozhodcovskej trojice hostia dostatočne nevyužili a svoj tlak dokázali zúžitkovať iba gólom V. Regeca v 56. minúte, ktorý upravil na konečných 5:2. Ďalšie šance V. Regeca (trikrát), Slovinského, Huliča, J. Regeca ostali nevyužité. Pred 100 divákmi rozhodoval Adam. PRAKOVCE: Gordan - M. Jano, Opremčák, Čech - Kuchta, J. Regec, Silla, Slovinský, Lukáš - V. Regec, Hulič, striedali: V. Jano, Filický.