Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

V kvalifikácii US Open bude hrať 5 Slovákov

TASR|Publikované 22. aug 2006 o 09:00

New York 22. augusta (TASR) - Päť slovenských tenistov zasiahne do bojov v kvalifikácii na záverečný grandslamový turnaj roka US Open v New Yorku. Slovenský ...

New York 22. augusta (TASR) - Päť slovenských tenistov zasiahne do bojov v kvalifikácii na záverečný grandslamový turnaj roka US Open v New Yorku. Slovenský daviscupový reprezentant Lukáš Lacko, ktorý sa pred desiatimi dňami prebojoval do finále challengerového turnaja v Binghamtone, nastúpi v 1. kole kvalifikácie proti Švajčiarovi Stephanovi Bohlimu. Ivo Klec si zmeria sily s Talianom Paolom Lorenzim.

Skúsená Henrieta Nagyová sa v úvodnom kole kvalifikačných zápolení stretne s Tunisankou Selime Sfarovou. Rodáčka z Nových Zámkov by si v prípade postupu do hlavnej súťaže pripísala na svoje kontu jubilejný desiaty štart na dvorcoch vo Flushing Meadows. Katarínu Kachlíkovú čaká domáca Američanka Madison Brengleová. Dominika Nociarová si skríži rakety s Chorvátkou Anou Vrljičovou.

žreb Slovákov v 1. kole kvalifikácie US Open:

muži:

Lukáš Lacko (SR) - Stephane Bohli (Švajč.), Ivo Klec (SR) - Paolo Lorenzi (Tal.)

ženy:

Katarína Kachlíková (SR) - Madison Brengleová (USA), Dominika Nociarová (SR) - Ana Vrljičová (Chor.), Henrieta Nagyová - Selime Sfarová (Tun.)

 

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.