Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

V kvalifikácii ME aj s Antlom

Sportnet|Publikované 17. dec 2002 o 23:00

Slovenskí reprezentanti v hádzanej mužov sa v nedeľu zišli na sústredení v Nimnici a začali tak prípravu na januárovú I. fázu kvalifikácie o postup

na majstrovstvá Európy 2004. Možnosťou otestovať si výkonnosť adeptov na najcennejší dres bude tradičný medzinárodný turnaj o Vianočný pohár od piatka do nedele (20.

"Po turnaji v Poľsku sa zídeme na ďalšom zraze od 27. do 30. decembra 2002 a potom sa stretneme už len deň pred zápasom v Považskej Bystrici. Potešila ma informácia, že Rado Antl z japonského Arako Kjušu bude na Slovensku až do konca januára. Radi by sme využili jeho služby, pretože si myslím, že svojou výkonnosťou do národného tímu určite patrí," informoval tréner SR Štefan Katušák.

Nominácia Slovenska na Vianočný pohár: Brankári: R. Štochl (Dunaferr/Maď.), Putera (ŠKP Bratislava), krídla: F. Zaťko (Prešov), Servátka (Sečovce), Kozák (ŠKP Bratislava), Stráňovský (Nové Zámky), Polakovič (Pov. Bystrica), pivoti: Hlavtúr (ŠKP Bratislava), Mažár (Prešov), spojky: Justus, Kolesár (obaja Košice), Kukučka (P. Bystrica), Pekár (Prešov), Suchý (ŠKP Bratislava), Šulc ml. (Trnava), D. Valo (Frýdek-Místek/ČR).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.