Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

V košickom bazéne finále Slovenského pohára

Sportnet|Publikované 12. nov 2002 o 23:00

Košice - Vodných pólistov ŠKP Košice čaká po víkendovom vystúpení v Pohári víťazov pohárov dnes prvý zápas finále Slovenského pohára. V domácom

bazéne košickej krytej plavárni privítajú policajti o 18.30 hod. majstrovské NChZ Nováky. Favotitom je hosťujúci tím, ale Košičania by chceli uhrať taký výsledok, ktorý by im pred odvetou v Novákoch ešte dával šance pobiť sa o cennú trofej.

"Zatiaľ hralo mužstvo v Slovenskom pohári v stretnutiach s Novákmi nad moje očakávania. Doma sme prehrali v semifinále prehrali tesne 4:5 gólom v závere stretnutia, v Novákoch sme síce prehrali 5:10, ale jeden náš hráč bol vylúčený do konca zápasu bez náhradníka, dovtedy sme si boli tri štvrtiny vyrovnaných súperom. Na še mužstvo je mladé, ťažko predpokladať, ako zahrá. Jeden deň im to môže výjsť perfektne, na druhý vybuchnú a zahrajú veľmi zle. V každom prípade nám bude veľmi chýbať potrestaný Palaščák. V semifinále nám pre zmenu citeľne chýbal Sakáč, ktorý posledné dva týždne trénoval slabšie, lebo mal zlomený nos. Aj v PVP hral s maskou a bolo vidieť tréningový výpadok, hoci sa maximálne snažil. Boríme sa teda s problémami," vyjadril sa tréner ŠKP Sabols Eschwig-Hajts.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.