Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

V Košarovciach trúbia na poplach

Sportnet|Publikované 2. okt 2007 o 22:00

Dve vysoké prehry v rade na ihriskách súperov odsunuli piatoligistu z Hornej Oľky až na dno tabuľky.KOŠAROVCE. V pätice piatoligistov humenského

Dve vysoké prehry v rade na ihriskách súperov odsunuli piatoligistu z Hornej Oľky až na dno tabuľky.

KOŠAROVCE. V pätice piatoligistov humenského regiónu hrali svoje zápasy vonku až štyria. Ani jeden z nich nebodoval, strelecky sa presadili iba jedným gólom Košarovce.

Po zime môže byť neskoro

Pred dvoma týždňami ťahali futbalisti z Hornej Oľky za kratší koniec pri derby v Radvani n/L. (0:7), po víkende si domov odviezli nádielku z Hanušoviec (1:5), ktorá ich posunula v tabuľke na samý koniec. "Po ôsmich kolách sme poslední, máme iba štyri body, takže trúbime na poplach. Je najvyšší čas výsledkovo prebudiť sa, lebo po zime už môže byť neskoro. V Radvani sme nevyužili za stavu 0:0 dve tutovky, potom hlúpo inkasujeme. V Hanušovciach sa držíme až do záveru polčasu, no gól do šatne z ofsajdu a dve jedenástky hneď po obrátke nás položili," naznačil stroho Ján Skalka.

Viac v treste ako na trávniku

Popri odchode Tracíka (Dl. Klčovo) i Kolníka (Stakčín) trápia Košarovčanov aj vylúčenia, lebo káder nie je široký. Takže aj Ján Skalka ako ortodoxný ofenzívny futbalista sa musel objaviť na poste stopéra. "Máme problémy s hráčmi a to nás trápia ešte aj vylúčenia. Dysko je už z toho doslova frustrovaný. Po vylúčení stál tri zápasy, nastúpil v Radvani, kde hasil chybu brankára rukou na čiare a je v treste opäť. Z ôsmich kôl hral asi trikrát," mienil hrajúci košarovský tréner.

Veľa záleží od štvrtoligistov

Dnes sú posledné Košarovce vypadávajúcim celkom. Po sezóne ich však môže zosunúť do I. triedy v 14-člennom pelotóne aj pozícia 10. miesta. Všetko záleží na IV. lige, skupine sever... "Zle sú na tom Medzilaborce i Jasenov, napokon aj Breznica. To všetko sú mužstvá, ktoré, ak by vypadávali dvaja, sa presunú k nám. O to je naša situácia zložitejšia, lebo z piatej ligy sa potom rozlúčia so súťažou poslední štyria," dodal Ján Skalka.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.